Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pici házban nincs ott alvás?

Pici házban nincs ott alvás?

Figyelt kérdés

Van egy adott ház!(2szoba+konyha)

Fürdőszoba nincs!

3an élnek.Szülők+lány!

Van barátja 3hónapja.

18évesek mindketten.

A kérdés hogy ezek a szempontok alapján meglehetne-e engedni az ott alvást?


2010. okt. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
41%
23:31-es Miért nem csinálsz egy kis családfa kutatást?Lehet kiderülne pár érdekes dolog....
2010. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
17%

Mégis mi derülne ki?

Hogy hány generációnak volt fürdőszobája? Vagy, hogy vannak-e Finn rokonaim (amúgy vicces de vannak :) )?

Vagy mégis minek kéne kiderülnie? Csak puszta kíváncsiságból.

2010. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
95%
23:10 korod? én 40 nagyapáid és nagymamáid nekik lettek gyerekeik ők a te szüleid nekik köszönheted ,hogy a baba fürdetéshez nem kútról hanem csapból oldották meg a fürdésedet . Az anyagi jó lét amit meg szoktál az nem természetes.Nem kellene az egyszerűbbnek látszó embereket le nézni.Sőt az érték hordozáshoz nincs köze a pénznek bár a lufi fejű emberek eszt gondolják .
2010. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező!Ne foglalkozz a hülye hozzászólásokkal!Még ők is kerülhetnek ilyen helyzetbe!És ha a barátod szeret,akkor elfogadja a dolgokat!Nincs ebben semmi,főleg ha tiszta és ápolt vagy!Nem hiszem,h. ilyen szempontok alapján választ párt az ember!(persze,ahogy elnézem vannak primitív kivételek).
2010. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem volt fürdőszobánk otthon. Egy régi parasztházban laktunk, 2 szoba+konyha. Minden este feltettem a gázra a vizet fazékban, megmosakodtam szépen, felülről lefelé, ahogy tanították, fogat mostam, a vizet kicsaptam a tyúkudvarba és kész! :-) Ez komoly!! És minden másnap hajat is mostam, mert szeretem a frissen mosott hajat. Szépen a lavor fölé hajoltam, sampon, aztán külön melegvíz egy kannában az öblítéshez.

Ha valaki szereti a tisztaságot, semmi nem akadályozhatja meg abban, hogy igényes legyen!

Mosást utáltam, sok volt a macera, hordani a vizet, de mindig tiszta ruhában jártunk, mi így szerettük!

Ez annyira részlet kérdés, hogy ki hogy csinálja, a lényeg, hogy igényes, szerethető egyéniség legyen az illető. Sőt, gondoljatok bele, hogy akinek ennyire körülményes az, hogy rendben tartsa önmagát és az otthonát, az milyen szorgalmas ember lehet! Minden nehézség ellenére, veszi a fáradságot! Ez azért becsülendő. Mi nem vagyunk cigányok, de ez nem lényeges szerintem.

2010. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Valaki mondta neked, hogy azért nem jöhet szóba az ott alvás, mert pici a ház? Anyudék húzták a szájukat? Vagy csak te gondolod úgy, hogy kicsi a hely?
2010. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
70%
Pl. kiderülhetne,h. az elődeid között is voltak "bemenekültek és a vendégmunkások", akik lepukkant,komfort nélküli putriban éltek.Vagy még te is élhetsz úgy...
2010. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
6%

Az anyagi jólét nem szerencse kérdése.

Szegény nagyapám és nagyanyám árva volt, mindkettejük szülei meghaltak kisgyerek korukban. És annak ellenére, hogy árvaházban nőttek fel, majd nagyapám elment a II. vh frontra és összeszedett egy olyan betegséget, ami korlátozta egész hátralévő életében mégis egyetemi tanár és tanészékvezető doktor lett, a semmiből teremtette meg az egzisztenciáját és nevelte anyámat gyermekorvossá...


Ahogy másik ágon a nagyszüleimet (nyugodjanak békénben) elüldözték családostul az akkor alakuló szlovákiából, elkobozták a házukat, a földjüket, a patikájukat. Vegyészmérnök létére szerencsétlen nagyapám még sírásó is volt, mert később nem lépett be a pártba.


Én már szerencsés vagyok, mert gyerekkoromban megkaptam itthonról mindent, de mikor végeztem a tanulmányaimmal saját lábamra álltam, SEMMIT nem kértem és nem is kaptam otthonról, mégis van jó állásom, megélünk belőle vidáman, nem tette senki a munkát a fenekem alá, magam dolgoztam fel magam oda, ahol vagyok.


Szóval nem kell bemutatni, hogy milyen az, hogyha valakinek a segge alá tolnak mindent, és azt sem, hogy milyen nehéz is az a gonosz élet.


Aki akar, nem lusta, tud és tehetséges is az ma könnyedén jó körülmények között él. Ezért bosszantanak fel azok az emberek, akik itt dobálóznak a "persze könnyen beszél aki bele született" dumával, csak azért, mert nekik nem sikerült semmi...

Vannak hasonló középiskolai társaim, akik szintén semmiből indultak, tankönyvre sem mindig futotta nekik, most a belügyminisztériumban dolgozik. És mivel anyja titkárnő volt, apja fizikai munkás őt se tolta be senki a minisztériumba...

2010. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim válasza:
94%

23:31-nek

Mi nem ismerünk olyan kifejezést, hogy "bemenekültek". Értem a szót, de kiérzem belőle a pejoratív felhangot is. Menekültek is csak nagyon elenyésző számban fordulnak elő.


A kérdésedre pedig: Nem igaz, illetve nem lehet általánosítani, vagy regionálisan meghatározni. Jómagam egy Vaasa nevű városkában élek. A kertvárosban is előfordulnak akár kétszobás házak, ahol nincs fürdőszoba, és a Belvárosban vannak - többségében önkormányzati tulajdonú vagy cégek birtokában lévő, tulajdonképpen szolgálati - lakások, amelyekben nincs fürdőszoba, mint egyes pesti, gangos bérházakban.

2010. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
NEM gondolnám,hogy a kérdéses ügyben a TI rosszindulatú véleményetek lenne a mérvadó.A SRÁCNAK kell eldöntenie,hogy MEGFELELNEK-e neki ezek a körülmények.Más egyéb szempontból nincs gond.Ti leírhatjátok a mondókátokat,de senkit nem fog érdekelni..
2010. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!