Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa lesz a kérdésem, lehet, de nagyon bizonytalan vagyok. Van egy párom 10 hónapja. Van köztünk 120 km, de heti egy nap pár órára tudunk találkozni+ az egész hétvégét együtt töltjük. Ő 37 éves, Én 30. Most azt mondja költözzünk össze, Nála. Igen de ehhez Nekem munkát kéne ott találni, az ittenit nagyon szeretem, megbecsülnek, jól keresek.De megtenném még ezt is, mert szeretem. A gond csak az Nekem, hogy a páromnak volt egy hét éves kapcsolat, amiből a házasság előtt lelépet. Rá három hetére megismert egy nőt akivel összeköltözött, és másfélév után elvette feleségül. állítólag nem szerette, csak már ideje volt megnősülni. Ezt Ő mondta. Aztán megismerte élete nagy szerelmét, aki miatt elvált, vele nagyon boldog volt, állítólag, de aztán Őt is elhagyta. Nem tudom miért. A szakításuk után két héttel már velem volt. Szóval bizonytalan vagyok, mert Én nagyon szeretem Őt, és Ő is szeret, de ez az egész megzavar. Azt mondja költözzek hozzá, és el is akar venni, de ugy látom senki mellett nem tud meglenni.Én 30 évesen, boldog családra, babára vágyom, és félek mi lesz, ha egyszer csak gondol egyet és engem is elhagy? Merjek bízni benne? Ti mit tennétek a helyembe?
2010. okt. 16. 17:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
16 éves még változhat de 37 éves az már kiforott férfi személyiség...Amúgy is kutyából nem lesz szalonna,de ha mégis őszintén neked kéne kutyából készült szalonna???
2010. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ő nem akar abba a városba költözni? Miért te akarsz az övébe? Ez párkapcsolat.Ami nem arról szól,hogy neked áldozatokat kell hoznod,amit ő majd elfogad.Bizony sok kompromisszumot kell kötni,de nem csak az egyik félnek,hanem mindkettőnek.Persze,hogy jó neki,hogy maradhat a seggén,a házában,a munkahelyén és még a nő is tálcán érkezik.Hülye lenne bármilyen kényelmetlenséget is vállalni,ha így is meg kap mindent.

A másik kérdés pedig a bizalom.10 hónap még nem nagy idő.Ilyenkor még az embert elborítja a szerelem.Azt is elhiszi a párjának,hogy nem zöld a fű.Mert szereti és bízik benne.Benned nincs bizalom csak görcs.Elöbb nemártana ezt helyre tenni magadban.Valóban olyan emberhez akarod kötni az életed,akire nem bíznád magad,hogy tényleg jóban-rosszban veled lesz?

2010. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mindig a megbízhatatlanabb fél hozzon áldozatokat.
2010. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Szereti a munkáját. Ráadásul Neki "csak" érettségije van, szakmája nincs. Azt gondolom, nehezen találna igy munkát.

Ráadásul a jelenlegi munkahelyén kis főnök, és jól keres, nem akarja feladni

2010. okt. 16. 19:10
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a garancia arra,hogy te találsz munkát ott? Semmi!Ha nem lesz munkád és a ház,amiben élsz sem a tiéd,akkor teljes mértékben rá leszel utalva.Ha jön majd a gyerek ez még inkább így lesz.Ne égess fel magad mögött mindent.Vagy,ha mégis,akkor tőle is várj el áldozatokat.Különben csak neked lesz veszíteni valód és ezt éreztetni is fogja.

A kommunikáció is döcög.Miért nem mered megkérdezni,hogy miért szakított azzal a lánnyal,aki az élete szerelme volt? Ez ugyan indiszkrét kérdés,de te nem egy kívülálló vagy,hanem a leendő felesége.Te nem bízol benne,mert félsz,hogy elhagy,ő pedig nem bízik benned,hogy elmondja a szakításának okát.Tényleg így akartok családot?

2010. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy nem adja föl a kisfőnökséget érted,nem neki annyira fontos,csak egy nő a sok küzül...
2010. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
juj juj!!! Azért ez elég meredek, hogy így beismered hogy szeret de nem annyira mint az elődödet!!! HALLOD AMIT MONDASZ? Ne legyél butus!!! Van egy rossz hírem: a szerelem elmúlik... ez egy nagyon lineáris történet az esetedben.
2010. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor egy harmadik hely, vagy semmi.
2010. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj kérdező, ha van egy csöpp józan eszed, akkor nem költözöl hozzá! Sok nő esik abba a hibába, hogy nem látnak a szerelemtől, és az hiszik, nekik sikerül az ami az elődjeiknek nem: megváltoztatni a férfit!

Gondolkodj el kicsit! 10 hónap az semmi. 10 hónap után esküvőt ígérget? Úgy hogy előtte jóval hosszabb kapcsolatokból is lelépett? Úgy hogy 3 hetente új nője volt? Mit vársz tőle, ha azt a nőt is elhagyta, akit még szerinted is sokkal jobban szeretett nálad? Mit tud ez a férfi felmutatni, amivel kiérdemelhetné, hogy feladj érte mindent és rábízd magad? Semmit szerintem...az hogy ígérget, és azt állítja hogy szeret, az még édeskevés. Ha tényleg fontos vagy neki, nem erőlteti a költözést!

2010. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de azt mondta, ami elmúlt, az a múlt, és ne beszéljünk róla. Akkor rá hagytam. De azóta a szüleitől, meg a testvérétől tudtam meg, hogy egymás miatt váltak el, és még máig is beszélnek.De az a nő a mai napig egyedül él, kibékülhetek volna, ha akar. Harmadik városról nem akar hallani.
2010. okt. 16. 20:06
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!