Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa lesz a kérdésem, lehet, de nagyon bizonytalan vagyok. Van egy párom 10 hónapja. Van köztünk 120 km, de heti egy nap pár órára tudunk találkozni+ az egész hétvégét együtt töltjük. Ő 37 éves, Én 30. Most azt mondja költözzünk össze, Nála. Igen de ehhez Nekem munkát kéne ott találni, az ittenit nagyon szeretem, megbecsülnek, jól keresek.De megtenném még ezt is, mert szeretem. A gond csak az Nekem, hogy a páromnak volt egy hét éves kapcsolat, amiből a házasság előtt lelépet. Rá három hetére megismert egy nőt akivel összeköltözött, és másfélév után elvette feleségül. állítólag nem szerette, csak már ideje volt megnősülni. Ezt Ő mondta. Aztán megismerte élete nagy szerelmét, aki miatt elvált, vele nagyon boldog volt, állítólag, de aztán Őt is elhagyta. Nem tudom miért. A szakításuk után két héttel már velem volt. Szóval bizonytalan vagyok, mert Én nagyon szeretem Őt, és Ő is szeret, de ez az egész megzavar. Azt mondja költözzek hozzá, és el is akar venni, de ugy látom senki mellett nem tud meglenni.Én 30 évesen, boldog családra, babára vágyom, és félek mi lesz, ha egyszer csak gondol egyet és engem is elhagy? Merjek bízni benne? Ti mit tennétek a helyembe?
2010. okt. 16. 17:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Te már most sem bízol benne,a járt utat a járatlanért el ne hagyd...mert ott álsz majd munknélkül pár nélkül...
2010. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
75%
NE költözz össze vele, nem éri meg! Ha jót akarsz magadnak, akkor nem fogod miatta feladni a munkádat, és nem teszel komolyabb lépést.A hallottak alapján nagyon nem éri meg!
2010. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

nem akarlak lebeszélni, de mivan ha elhagy? akkor hova mész? mert a munka még csak csak mer ha jó melőt találsz akkor meg lehet oldani, de ha még a meló is rossz akkor elvesztetted a régi szeretett munkahelyedet és még a párodat is! szerinted érdemes kockáztatnod? ezt neked kell eldöntened, te ismered őt ... te látod rajta hogy mennyire szeret téged!

16/L

2010. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Á, az ilyenek nem változnak, sajnos. Én biztosan nem költöznék hozzá. Túl nagy a kockázat...
2010. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Én törölném a telefonszámát. Szerinted őt érdekli saját magán kívül bárki is?
2010. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ne költözz! Saját példám: elhagytam a családomat, a városomat (a munkámat szerencsére nem, mert cégen belül elhelyezkedtem) szóval mindent feladtam egy pasiért, akit életem szerelmének tartottam. 2 hónap után faképnél hagyott. Ott maradtam egyedül abban az idegen városban. Életem legostobább döntése volt.

A te pasid is megbízhatatlan, hallgass a józan eszedre!

2010. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A munkát ne hagyd ott a kedvéért, egyáltalán hozz minél kevesebb áldozatot.
2010. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ha annyira szeret, o is odakoltozhet a te varosodba, miert neked kene?


vagy elkoltoztok felutra,es mindketten ingaztok.


mondjuk en odakoltoztem a paromhoz masik orszagba, feladtam mindent es megerte, 2eve...mert a munkam is izgalmas es karriert futottam be stb. de nem voltak ilyen gyanus elojelek... ennel a sracnal a hazasodasi szandek sem biztos hogy komoly, persze azis lehet hogy megvaltozott!!


a legjobb lenne egy harmadik helyre menni, ha abba nem megy bele,hogy o koltozzn hozzad. igy elegge fair lenne.

2010. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Elég egyértelműek a válaszok. A baj az, hogy Én tényleg nagyon szeretem Őt.Tudom, hogy Ő is szeret. Persze nem ugy, mint az elődömet :(, Mint a szüleitől megtudtam az a nő volt az élete,és a csaj is imádta,a mai napig egyedül él, a mai napig beszélnek, ritkán ugyan, de mégis.A szakítás okáról nem beszél, de azt mondja már nem akar Tőle semmit. Ahogy itt valaki írta, tényleg ez a nehéz kérdés, hogy mit csinálok majd ha elhagy, egy idegen városba, senkit nem ismerve, esetleg munka nélkül.

Mert Ő nem akar ide költözni,mármint úgy értem, ebbe a városba, ahol Én lakom. Bár inkább ez a nyughatatlanság ami benne van, ez tesz bizonytalanná.Szerintetek lehetetlen, hogy megváltozzon?

2010. okt. 16. 18:23
 10/25 anonim ***** válasza:
Ő mennyire szereti a munkáját?
2010. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!