Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ennyire "tutyi-mutyi"...

A párom ennyire "tutyi-mutyi" lenne?

Figyelt kérdés
A volt felesége megcsalta, ő eljött a lakásból és mindent otthagyott (kivéve 1-2 ruhát). Emellett még gyerektartást is fizet, és folyamtasan ő veszi meg a kislánynak a ruháktól kezdve mindent. A volt feleségének már új férje van és szerintem a hátunk mögött jól kiröhögnek, hogy így ki tudnak minket használni. Mi az albérletet is alig tudjuk fizetni, csomó tartozásunk van mindenfelé, és amikor én ezt szóba hozom akkor mindig csak az a válasz, hogy lesz még jobb is. (már egy éve folyamatosan)
2010. okt. 14. 12:53
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
14:15. A kislány 8 éves, és ő a harmadik gyerek, a másik kettő már nagykorú és nem laknak otthon (mármint az anyánál). De velük alig tartja a kapcsolatot a párom, inkább ők szokták felhívni telefonon. Kérdeztem már tőle ezt is, de csak annyi a válasz, hogy: Nem nagyon érdekel, hogy mi van velük, nem vagyok oda értük.
2010. okt. 16. 10:13
 32/32 anonim ***** válasza:

Jajj az a legrosszabb ha pénzhiány van és még cigire is megy a pénz.

Hmm, hagyd ott.

2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!