Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ennyire "tutyi-mutyi"...

A párom ennyire "tutyi-mutyi" lenne?

Figyelt kérdés
A volt felesége megcsalta, ő eljött a lakásból és mindent otthagyott (kivéve 1-2 ruhát). Emellett még gyerektartást is fizet, és folyamtasan ő veszi meg a kislánynak a ruháktól kezdve mindent. A volt feleségének már új férje van és szerintem a hátunk mögött jól kiröhögnek, hogy így ki tudnak minket használni. Mi az albérletet is alig tudjuk fizetni, csomó tartozásunk van mindenfelé, és amikor én ezt szóba hozom akkor mindig csak az a válasz, hogy lesz még jobb is. (már egy éve folyamatosan)
2010. okt. 14. 12:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert törődik a lányával nem tutyi mutyi

szerintem

2010. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
gondolom tudtad hogy van gyereke, azt is tudtad hogy szereti, gondoskodik róla.Hiába van "új férj" attól még Ő a gyerek apja
2010. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Igen,olyasmi a történet egyes részleteit teknintve.Nyílván nem a volt feleségének,hanem a közös kislánynak akart jót azzal,hogy ő ment el a lakásból hátrahagyva mindenét.Innentől viszont nem értem.Ha tisztában van vele a párod,hogy nektek sem túl jó az anyagi helyzetetek,akkor miért akar erején (és pénztárcáján) felül teljesíteni?!
2010. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
Miért? talán azért mert imádja a kislányát
2010. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a férjed egy becsületes és szeretö apa, te meg egy pénzéhes szemét.
2010. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

De irta, hogy alig tudják fizetni az albérletet..és annak ellenére, MINDENT ő vesz a gyereknek..

Attól, hogy elváltak és a lány nem vele él, attól még nem azt jelenti, hogy ő kell eltartsa teljesen..az anyja? Azért mert vele lakik azért nem vesz neki ruhát? Vagy mi van?

Tutyi-mutyinak nem az..de attól figyelhetne arra is, hogy nektek sem könnyű, és az anyja azon kivül persze, hogy neveli, ő is hozzájárulhatna, mert senkinek sem könnyű.

2010. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

És nem vagy pénzéhes szemét!!

Mert aki nincs benne az ilyent nem irhat..

2010. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%

Ezt én nem értem!!!

Egyszer az a baj,hogy milyen szemét a volt férj és apa mert szarik a gyerekére,most meg az a baj,hogy szereti a lányát,és mindent megtesz azért,hogy ne nélkülözzön??

Az én férjemnek is van 1 kislánya az előző házasságából..Amikor megismerkedtünk már az elején elmondta,hogy bármi is lesz köztünk,ő a lányát imádja és amíg él gondoskodik róla.Tudomásul vettem..Azóta nekünk is van 1 lányunk,és a férjem nem tesz különbséget a lányai között..Ez így van jól..Azért mert ők annak idején elváltak,mert engem elvett,és lett egy közös gyermekünk arról nem a másik kislány tehet,és igenis szüksége van az apjára...

Nem tutyi mutyi csak szereti a gyerekét..Ez nem baj,SŐT..tisztelem is érte..

2010. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Hiába írunk mi itt bármit is a férjedről az nem változtat semmit. Gondolom nem kényszerből csinálja, hanem azért mert így jobban érzi magát. Úgy érzi ezzel kompenzálja egy kicsit azt hogy nincs vele minden nap
2010. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Legalább biztos lehetsz benne ha lesz gyereketek és esetleg elváltok attól még gondoskodó apa marad a párod
2010. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!