Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ennyire "tutyi-mutyi"...

A párom ennyire "tutyi-mutyi" lenne?

Figyelt kérdés
A volt felesége megcsalta, ő eljött a lakásból és mindent otthagyott (kivéve 1-2 ruhát). Emellett még gyerektartást is fizet, és folyamtasan ő veszi meg a kislánynak a ruháktól kezdve mindent. A volt feleségének már új férje van és szerintem a hátunk mögött jól kiröhögnek, hogy így ki tudnak minket használni. Mi az albérletet is alig tudjuk fizetni, csomó tartozásunk van mindenfelé, és amikor én ezt szóba hozom akkor mindig csak az a válasz, hogy lesz még jobb is. (már egy éve folyamatosan)
2010. okt. 14. 12:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Dehát ha szeretné akkor törődne vele! Ha velünk van, én játszom a gyerekkel, én foglalkozom vele, mindent megteszek neki, míg a párom csak kisétál az udvarra 5 percenként cigizni. Én is sok mindent veszek a kislánynak, de NEM csak úgy bele a nagyvilágba, mint pl. ha közösen akármerre megyünk a gyerek ránéz bármire (cipő, játék, akármi ami sokezer Ft-ba kerül) megkapja, 2 perc múlva eldobja, tönreteszi, hisztizik, hogy neki már nem kell és már kapja is a következőt! Aztán a párom jön hozzám sírni, hogy még egy telefonszámlát sem tudunk kifizetni. Hogy lennék pénzéhes? Lassan én tartok el mindenkit és hónapok óta nem költöttem magamra (mozi, fodrász, egy ruha, vagy bármi) Az anyuka meg jókat röhög rajtam, hogy engem is kihasznál!
2010. okt. 14. 13:18
 12/32 anonim ***** válasza:
24%

Naaaaaaaaaa

12,53-kopr még csak az volt a bajod hogy sok pénzt költ a gyerekre.Most hogy sok lehúzós választ kapsz már azt mondod Ő igazándiból sz.r apa és Te egy szent mostoha anya vagy :S

Ha tényelg ilyen akkor keress mást, nehogy szülj neki gyereket

2010. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
Miért vagy ezzel a férfivel ha csak kihasznál?
2010. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy sza.. apa, csak éppen nem foglalkozik vele semmit, (nem tudom miért, és a kislány is nagyon elutasító vele) és minden rám hárul. Azt sem írtam, hogy szent mostoha vagyok, de miért kell mindent nekem csinálni? Hogy miért vagyok vele? Szeretem és a gyereket is, de lassan már azt veszem észre hogy nincs hova hazamenni, és nem tudom vele megbeszélni!
2010. okt. 14. 13:27
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

Én is biztos, hogy xarul érezném magam, ha a jelenlegi életemet nem tudnám normálisan élni, csak azért mert a párom minden pénzét a lányára költi?! Álljunk meg ebből egyáltalán nem látszik hogy szereti..S hol van a szeretet? Szerintem nem a pénz a lényeg, és én sajnállak, hogyha a párod úgy "éli ki a szeretetét és a törődését" a lánya iránt, hogy MINDENT megvesz neki.

Igenis tutyi-mutyi...pedig az előbb még nem ezt irtam..

2010. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy apa nem foglalkozik a ygerekeével akkor arra mindent lehet mondani csak azt nem hogy "jó apa"
2010. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%

Oké.akkor tutyi mutyi :)

Ha nem tudsz vele semmit megbeszélni, ha kihasznál akkor szerete ide vagy oda lépj le, mert ez csak rosszabb lesz

2010. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

Na végre!! Kezdenek igazat adni neked!!

TUTYI-MUTYI!!

2010. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
:) nem a tutyi mutyi a legmegfelelőbb jelző
2010. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Volt már párszor, hogy úgy éreztem betelt a pohár, de akkor ott volt előttem, hogy a kislány nem tehet az egészről, és normálisan nevelni kéne, törődni vele (otthon sincs másképp semmi). Amikor kérdezem a párom, hogy ez mire jó, akkor azt mondja, hogy azért vesz meg mindent, hogy otthon ne szólják meg érte. De amikor 3-szor szól neki a gyerek, hogy "apa ezt meg azt hogy kell", akkor már dúl-fúl, csapkod, hogy neki be kellett jönnie és 2 percre le kellett raknia a cigit. Lehet hogy hamarosan megmondom, hogy inkább szakítsunk.
2010. okt. 14. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!