Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják pórázon a...

Miért tartják pórázon a gyerekeket a szülők?

Figyelt kérdés

Miért jó az, ha 16 évesen semmit sem tud az életről, és ha majd elköltözik, fogalma se lesz semmiről, Van egy ismerős lány, őt a szülei kísérgetik mikor fagyizni megy a barátnőivel.. :S Nem engedik el egyszerűen. Milyen felnőtt lesz belőle??

Nekem mindig mindent megengednek, talpraesett vagyok, nem parázok, ha hozzá kell szólni egy tanárhoz (az a lány meg igen...), vagy bármi.


Szerintem ez annyira meggondolatlanság :S Mi lesz ezekkel a gyerekekkel? (Jó persze ne járjon minden este bulizni, szétinni magát, ne cigizzen, de ez azért túlzás szerintem.. )


16/L


2010. okt. 13. 20:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:

Én is 16/L vagyok.Most leírom rövidke életem eddigi történetét:13 voltam,mikor a legelső pasim bejött a képbe.A szüleim szärtak rám,éjjeleket maradtam ki a 20 éves pasi haverjaimmal,meg se kérdezték,hol voltam.Aztán összeakadtam a legelső pasimmal,aki megerőszakolt.Ezután rövid idővel anyám lelépett,tök egyedül maradtam a gondjaimmal,stb.Sosem drogoztam,viszont 13 évesen már dohányoztam.14 évesen a 2. pasim drogos volt,és 24 éves.Aztán összejöttem a mostani barátommal,1 éve fogtam magam és leléptem otthonról a nővéremhez,azóta is szärnak rám.


Ezzel csak azt akartam szemléltetni,hogy nem jó,ha a gyereket követik mindenhová,de az se,ha sose néznek kicsit utána.Én is sok mindent átéltem,de nem mindent.Nem tudom,ezek után mi jöhet,de ami nem öl meg,az megerősít.Nem mindig az a legjobb,ha a szülők bedobják a gyereket a mélyvízbe,azt "hát csak nem fullad bele".

2010. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Neked is:-)Es orulok, hogy vegul "kibekultunk":-)
2010. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Engem sose fogott anyukam, 10 evesen mar lazan maszkaltam este 11 utan. Na nem maszkaltam, csak a tesomhoz mentem at. Ha ott akartam aludni valamelyik baratnomnel, ott aludtam. Tenyleg semmiben nem korlatozott es ennek ellenere soha semmilyen hulyeseget nem csinaltam. Nem probaltam ki a cigit, nem buliztam, reszeg se voltam meg. Persze baratokkal elmentunk neha ide oda, de az tenyleg csak laza barati osszejovetel volt. Jol tanultam, otthon is segitettem, minden ugyemet en inteztem 14 eves korom ota. Ez tehat szerintem nem csak a nevelestol fugg, hanem a gyerek kornyezetetol, barataitol, hozzaallasatol. A fagyizas azert szerintem is eros, de ha valaki keson ero tipus, nem art ha a szulo visszafogja kicsit. 18/L
2010. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Tegnap eltüntem.Csucsulni:DDD

Ezért most irok,én is örülök a békülésnek:-)

Minden jót.

2010. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!