Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják pórázon a...

Miért tartják pórázon a gyerekeket a szülők?

Figyelt kérdés

Miért jó az, ha 16 évesen semmit sem tud az életről, és ha majd elköltözik, fogalma se lesz semmiről, Van egy ismerős lány, őt a szülei kísérgetik mikor fagyizni megy a barátnőivel.. :S Nem engedik el egyszerűen. Milyen felnőtt lesz belőle??

Nekem mindig mindent megengednek, talpraesett vagyok, nem parázok, ha hozzá kell szólni egy tanárhoz (az a lány meg igen...), vagy bármi.


Szerintem ez annyira meggondolatlanság :S Mi lesz ezekkel a gyerekekkel? (Jó persze ne járjon minden este bulizni, szétinni magát, ne cigizzen, de ez azért túlzás szerintem.. )


16/L


2010. okt. 13. 20:23
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy tökéletes vagyok?:D Te minek jársz erre az oldalra?
2010. okt. 13. 20:40
 12/44 anonim válasza:
51%
Azt hittem, tényleg a mostanában divatos gyermek hám+póráz dologról kérdezel:)
2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Elozo:-)

Egyebkent pont erre utaltam, hogy meg fiatal vagy, te sem tudod, milyen hulyesegekbe fogsz beleugrani az eleted folyaman.Meg nem sok kisertes ert.Azt kijelenteni 16 evesen, hogy nem zullesz el, eleg elhamarkodott.Ki tudja, mi lesz 10 ev mulva?Bar remeljuk, semmi.

2010. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Nem sok kísértés? Mindenki cigizik körülöttem, isznak suli előtt, láttam már drogozni sok embert, én is majdnem belementem, de megjött az eszem.
2010. okt. 13. 20:43
 15/44 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez egy véglet. Nevelési véglet. Van aki nagyon elhanyagolja, van aki nagyon szigorúan fogja a gyerekét. És van, aki pont jól, mint pl. a te szüleid, úgy látom. Igaza van annak, aki azt mondta, vagy egyszer kitör, vagy megnyomorodik. Velem is hasonló volt a szitu, csak nálam nem volt idejük kísérgetni... így végül elég durva dolgokat csináltam kamaszkoromban. Hálisten már megjött az eszem.
2010. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
43%

Fényezed magad minden egyes kommentedben,ne akard,hogy részletezzem,amugy azért járok ide,hogy az ilyen buta kérdésen nevessek.:DDD

Nem mindenki ad neked igazat,törődj bele.

Gyerek vagy még de nagyon...:S

Na minden jót.:DDDDDDDDD

2010. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Nem fényezem, hanem összehasonlítom :) Én inkább rajtad röhögök, én lehet gyerek vagyok, de te buta.
2010. okt. 13. 20:49
 18/44 anonim ***** válasza:
Megjott az eszed??Ember, 16 eves vagy!Az, hogy most nem csinalsz valamit, nem jelenti azt, hogy soha nem fogod.En pl. a cigit 15 evesen probaltam ki eloszor, es undorito volt, azt mondtam, en sosem fogok cigizni, pedig mindenki bagozott korulottem.Erre mit ad Isten, 18 evesen raszoktam, most 24 vagyok, es most probalok leszokni, tobb-kevesebb sikerrel.Vagy pl. hany olyan ember van, aki felnottkoraban szokik ra a piara?Drogra?Vagy lesz a varos k.rvaja?Hmmm?Szerintem inkabb beszelgetnek kene ezzel a csajjal, ki tudja, lehet, hogy nem is olyan szerencsetlen.
2010. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
90%
Amugy ezt birom a 16 evesekben, hogy azt hiszik, hogy ok mar mindent tudnak, es senki nem tud nekik ujat mutatni, mert ok mar megeltek mindent.En is ilyen voltam, szoval tudom, mit erzel:-) De hidd el, nem igy van.
2010. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

hoppá kislány,olvasd az utolsó kettő hozzászólást és rájösz milyen szánalmas,beképzelt kis libus vagy

hahahahaha

na ennyit rólad,ez a legnagyobb problémád az életben

be is fejezem veled a beszélgetést,mert nem akarok lealacsonyodni hozzád:DDDDDDDDDDD

2010. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!