Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják pórázon a...

Miért tartják pórázon a gyerekeket a szülők?

Figyelt kérdés

Miért jó az, ha 16 évesen semmit sem tud az életről, és ha majd elköltözik, fogalma se lesz semmiről, Van egy ismerős lány, őt a szülei kísérgetik mikor fagyizni megy a barátnőivel.. :S Nem engedik el egyszerűen. Milyen felnőtt lesz belőle??

Nekem mindig mindent megengednek, talpraesett vagyok, nem parázok, ha hozzá kell szólni egy tanárhoz (az a lány meg igen...), vagy bármi.


Szerintem ez annyira meggondolatlanság :S Mi lesz ezekkel a gyerekekkel? (Jó persze ne járjon minden este bulizni, szétinni magát, ne cigizzen, de ez azért túlzás szerintem.. )


16/L


2010. okt. 13. 20:23
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

21:40 ott a pont!

Különben is elég gáz sok ember hozzáállása egyes dolgokhoz.

(lásd előttem szóló). xD De mind1, senki sem egyforma. Szerencsére. Vannak szülők akiknek ez jó hogy ilyenek a gyerekükkel szemben. Hogy mért azt ők tudják..

2010. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Arra hivatkozok amire akarok,amugy ha nem tetszik tehetsz egy szivességet.

A válaszaimon meg ne csodálkozz,gyereknek,gyerekes válasz való,főleg ha ilyen öntelt.

Na részemről végeztem.

Jó éjt.

2010. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:

Ááá 22:05, kicsit megmosolyogtattál. xD :D

Amúgy tök igaz. Meg különben is, minek vállal olyan ember gyereket, aki nem tudja normálisan nevelni (és itt nem az anyagi dolgokról beszélek).

Ja és ne vitázzatok már.

Na pá.

2010. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
22:07, miert erintett ilyen erzekenyen ez a tema?Talan bizony neked is otthon kell csucsulni?
2010. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem egy könnyű eset. Az biztos, hogy nem tesz jót a gyerek(ek)nek. Talán úgy is lehet fogalmazni, hogy sok szülő jót szeretne a gyerekének, de mégis az ellenkezőjét éri el vele. Megoldás viszont mindenre van, csak megkell találni.
2010. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Nagyon zavar ha valaki ilyen fiatal és már a másikat ócsárolja.Tőlem az ilyen ne is várjon mást.A kérdés témájával nincs baj,csak a kérdező hozzá állásával.Bocsánat,de én nem bírom azt aki lehord mást miközben magát fényezi(talpraesett vagyok,nem csinálok semmi rosszat stb)

Ez az én véleményem lehet szeretni,nem szeretni de attól még nem fog változni.

Amugy nem kell csucsulnom,nagykorú vagyok. A kommentek a gyereknek szóltak,az ő korához igazitottam,komolytalanok mint ő.

2010. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Ok, nehol tenyleg idegesito volt a kerdezo, de nem ennyire, ahogy te beallitod.Ennyire nem kellett volna felhordulni.Ezert gondoltam, hogy valszeg az elevenedre tapintott?Akkor nyilvan nem, na mindegy.
2010. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Nem tetszett a stílusa + rossz napom volt:(

Engem zavar,hogy már nem is tudnak az emeberek másra jót mondani,mindig csak a kritika.

Hát ez van sajna.

2010. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ez igaz:-(
2010. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Hát ja.

Sajnos...de nincs mit tenni.:(

Ilyen a világ.

Na jó éjszakát:)

2010. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!