Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek a lányotoka...

Szülők! Engednétek a lányotokat? Alul folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve járna a barátjával,már az első hónaptól jár udvarolni,minden hétvégén.

Ha kell segített bármiben amit megkértetek tőle,viszont nem a leggazdagabb csaádból származik.

A fiu édesanyja presszóban dolgozik,ti pedig úgymond "nagyobb nevű" munkában vagytok.(titkárnő,politikus stb).

Engednétek a lányotok,hogy lemenjen hétköznap,vagy hétvégén,vagy ott aludjon náluk?

(Már tudod,hogy feküdtek le)


2010. okt. 12. 20:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Leírom engem édesapám hogy engedett 15 éves koromban. Azt bármikor engedte hogy itt aludjon a barátom de nem igazán szerette ha én megyek hozzájuk. Nem azért mert nem bízott meg benne, csak féltett, az ismeretlentől vagy nem tudom. Szintén tudta hogy már voltunk együtt. Az mostani párommal már egy éve vagyunk együtt, szinte minden hétvégén itt alszik de akár szinte itt is lakhatna ha apám barátnőjét nem zavarná. Persze megértem, ő is itt lakik. Én is mehetnék hétvégén, és a párom is jöhet hétvégén, de rá lehet venni hétköznap is hogy ott aludjak de ahhoz igencsak könyörögni kell és jó kedvében kell találni. Persze iskola meg mittudomén. Ennek függvényében és ezt végig gondolva én a gyermekemmel ugyanígy bánnék, jöhetne mehetne a barátja, de nyugodtabb lennék ha itt lennének és nem náluk mert így legalább látnám őket. Nem azért mert lefekszenek, bánnám is én. :)


17/l

2010. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
59%
Legjobb ha otthon töltöd az éjszakákat ezzel a megfogalmazással vazze...
2010. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
41%
En azt nem ertem, hogy miert olyan nagy gond, ha egyutt akarnak aludni, ha ugyis szexelnek. Nem inkabb a szexet nem kellett volna engedni? Azt ottalvastol fuggetlenul is muvelhetik. Ugyan mi rossz tortenhet vele az ottalvastol a szex mellekhatasain kivul? Forditva gondolkodik ez a szulo? A szex az mehet,de aludni egymas mellett snassz?
2010. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
NEM.
2010. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!