Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek a lányotoka...

Szülők! Engednétek a lányotokat? Alul folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve járna a barátjával,már az első hónaptól jár udvarolni,minden hétvégén.

Ha kell segített bármiben amit megkértetek tőle,viszont nem a leggazdagabb csaádból származik.

A fiu édesanyja presszóban dolgozik,ti pedig úgymond "nagyobb nevű" munkában vagytok.(titkárnő,politikus stb).

Engednétek a lányotok,hogy lemenjen hétköznap,vagy hétvégén,vagy ott aludjon náluk?

(Már tudod,hogy feküdtek le)


2010. okt. 12. 20:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
fiú anyjának a foglalkozása*
2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

leszögezem nem vagyoksokkal idősebb náluk, és nincs gyermekem (20 vagyok) de próbálok indokolni.

ad1. már tudod hogy lefeküdtek. meg fogják oldani ezután is. A lányodnak is jobb, biztonságosabb ha otthon a fiúnál, meghitt hangulatban, biztonságos körülmények közt fekszenek le este, ahogy "szokás" nem pedig trükközniük kelljen hogy mikor érnek haz a szülők. ez márnem nyom a latban.

ad2. nem tehetős a család. én nem ítéllek el mert felmerült benned a kérdés, bár bennem nem merült volna fel. Mit akarsz a lányodnak? egy fiút aki szereti és boldog lehet vele, vagy egy fiút aki tehetős családból szrámazik, de a lányod egyáltalán nem szerelmes belé? tuom...olyat akibe szerelmes és tehetős :) sajnos ez nem így működik. most őt szereti. Persze jöhetsz azzal hogy lehet nem vele fogja leélni az életét: akkor meg nem mindegy mit dolgozik az anyja? ha vele fogja pedig: az egész életét a lánynak nem fektetheted arra hogy tehetős legyen a fiúja.

Engedd csak el. A tiniknek nem tudod megtiltaniaz ilyen dolgokat. Ha eltiltod tőle fellázad, elszökik. Ha engeded neki megbízik benned, elmond neked mindent, és csöndesen, háttérben megbújva tarthatod kordában.

2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem nem engedném el...

az a 15 éves lány 8 hónap múlva 16 tehát még majd egy év van addig:) (ne szépítsünk)

Ajánlom figyelmedbe egy előző kérdésre adott válaszomat, szerintem akár ide is írhatnék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne gyerekem, szerintem ilyen korban már elengedném, 15 éves kor alatt nem.

amúgy azt nem értem, hogy hogy jön ide, hogy mit dolgozik a fiú anyukája... (mellesleg a titkárnő egyáltalán nem "nagyobb nevű" munka, szerintem...)

2010. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
elnézést kimaradt, a 19:47-es válaszra gondoltam
2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Gyerek vagy még. Ezt az "amúgy is megoldják"-dolgot nem hiszem. Intelligens gyerek belátja, hogy várhat még ezzel, nem érett még rá.

Mindent meg lehet velem beszélni, de a megbeszélés nem azt jelenti, hogy "ha nem engedsz el, akkor majd szexelek fűvel-fával mindenféle bulikban". Mert ez csak egy gyerekes zsarolás.

2010. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
90%
En is varnek vele, legalabb 16 eves koraig.
2010. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Nos lány anya együtt írta a kérdést.

Emellett:

Úgy értem, a fűvel fával dolgot,hogy a szülő miatt megy szét a gyerek,és ezt is szépíthetjük hogy "ha szereti vár rá".

Egy szülő biztosn tudja hogy a lányom 17 éves 6 hónapos 48 napos korában érte el,hogy nem én választok neki barátot?


Miért jó Rómeo és Júliát játszatni a gyerekekkel?

Olyan nem lehet,hogy tényleg szeretik egymást.


Mellesleg,ha felmerült,ha ennyire ellene vagy ezeknek,majd szerinted ha baj lesz mennek hozzád bizalommal?

Szerintem nem..

2010. okt. 12. 20:56
 19/44 A kérdező kommentje:

+ Melyik a jobb?

15 éves, a barátjával van.

Tudod,hogy hol.Ismered már 1 éve hogy kivel.Találkoztál már a fiú szüleivel is.


Vagy az a jobb,hogy egyhaveri társasággal elmegy bulizni,azt se tudod kivel,és akkor jönnek az egy éjszakás kalandok..majd ha becsúszik valami baj,akkor pedig gondolkodhatsz a nevelési módszeren..


(Ezeket a hozzászólásokat az "intelligens gyerek stb" hozzászólónak írtam.)

2010. okt. 12. 20:58
 20/44 anonim ***** válasza:

"ti pedig úgymond "nagyobb nevű" munkában vagytok.(titkárnő,politikus stb)."


Ez az év vicce. Most már tényleg kíváncsi lettem a foglalkozásotokra, mert a megfogalmazás, és hozzá a két példa alapján az értelmiséghez nemigen tartoztok. Akkor mi lehet az, ami annyival magasabb kaliberű, mint presszóban dolgozni?


Ami a kérdést illeti, én jobban szeretném, ha inkább a fiú aludna nálunk, akkor legalább szem előtt vannak a gyerekek.

2010. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!