Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek a lányotoka...

Szülők! Engednétek a lányotokat? Alul folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve járna a barátjával,már az első hónaptól jár udvarolni,minden hétvégén.

Ha kell segített bármiben amit megkértetek tőle,viszont nem a leggazdagabb csaádból származik.

A fiu édesanyja presszóban dolgozik,ti pedig úgymond "nagyobb nevű" munkában vagytok.(titkárnő,politikus stb).

Engednétek a lányotok,hogy lemenjen hétköznap,vagy hétvégén,vagy ott aludjon náluk?

(Már tudod,hogy feküdtek le)


2010. okt. 12. 20:31
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

A lány 15 éves múlt,8 hónap múlva 16.

A fiú 17.

2010. okt. 12. 20:32
 2/44 anonim ***** válasza:
70%
Hány évesek a szereplők? Ez sokat számít. Mert a kis tinik is lefekszenek, meg minden, de ha már 18-nál idősebbek, akkor övék a döntés.
2010. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem engedném. Még nagyon fiatalok. Ártatlan diákszerelem való nekik. Az is szép dolog az életben.
2010. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Már írtam,emellett ha lehet 1-2 mondatban indokoljátok már meg,hogy miért nem,vagy miért igen.
2010. okt. 12. 20:36
 5/44 A kérdező kommentje:

Az én álláspontom,hogy ahogy észreveszem,már 13 évesen fűvel fával összefeksznek kocsiban,parkokban.

Így ha látszik,hogy szeretik egymást,akkor miért gátoljam őket?

Az jobb ha titokban,minden 2. buliban fog a lány összefetrengeni másokkal?

2010. okt. 12. 20:38
 6/44 anonim válasza:
65%

Elnézést, hogy én mint nem szülő hanem gyermek írok. De anyukám reakcióját írnám le. Engem elengedne, pedig egy évvel fiatalabb vagyok a lányánál (14) és a volt barátom szintén 17 volt. Ő szintén tudta, hogy már voltunk együtt. Volt róla szó, hogy majd náluk alszom de végül nem jött össze mert szakítottunk a sráccal. Azt mondta, hogy neki oké, amennyiben ismeri a srácot és együtt vagyok már vele több mint 5 hónapja. Ha látja, hogy komoly kapcsolat akkor a barátomnál aludhatok. Remélem segítettem valamennyit a döntéshozásba.

Minden jót!

Üdv. egy 14 éves lány.

2010. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
én engedném mivel megbíznék a fiúban. az állásoknak mi köze van hozzá?? SEMMI
2010. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
fontos, hogy ne csak biológiailag, testileg érezze magát a lány késznek a dologra, elengedhetetlen az érzelmi és pszihikai fejlettség is, ha ezek megvannak, nem lehet gond :) ha nincs akkor bizony sérülhet...
2010. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%

Most annak, hogy mi a fiú foglalkozása, meg mennyi pénze van mi köze a dologhoz? és ha már le van szólva a presszós, akkor a kávéfőző titkárnő mióta nagyobb név? Ezt a hülyeséget?


Én elengedném, ha akarnak dugni, akkor úgy is megoldják, max annyi, hogy én az életben nem fogok róla tudomást szerezni, és ha bajuk lesz azzal se jönnek hozzám.


Amúgy a kommentedből ahogy lejön, te a gyerek lennél? Mert itt hiába mérsz fel, ha a te anyád épp úgy gondolja, hogy nem és kész...

2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképpen sem. És nem azért, mert szegényebbek, hanem mert még GYEREKEK! Legalábbis a lány biztosan... Ezt a szeretik egymást-dolgot pedig hagyjuk huszonéves korukra.
2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!