Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek a lányotoka...

Szülők! Engednétek a lányotokat? Alul folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve járna a barátjával,már az első hónaptól jár udvarolni,minden hétvégén.

Ha kell segített bármiben amit megkértetek tőle,viszont nem a leggazdagabb csaádból származik.

A fiu édesanyja presszóban dolgozik,ti pedig úgymond "nagyobb nevű" munkában vagytok.(titkárnő,politikus stb).

Engednétek a lányotok,hogy lemenjen hétköznap,vagy hétvégén,vagy ott aludjon náluk?

(Már tudod,hogy feküdtek le)


2010. okt. 12. 20:31
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Akkor buliba mennék ha csak a f*asz kellene.:)

Emellett nem az az első hogy ott aludjak.

Annyira nem enged,hogy lemenjek egy szombat délután 2től 5ig mondjuk.

Ha idegbeteg vagy,akkor van néhány jó doki erre;)

2010. okt. 12. 21:07
 32/44 A kérdező kommentje:

Most írtam ki először én.

Emellett 2 kérédst írtam összesen az oldalra életemben.

2010. okt. 12. 21:08
 33/44 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de a "presszósnak" égőbb, hogy a fia egy politikus lányával kavar...

Nem a politikusnak , vili.

A mai világban a legg@bb meló a politikus

a kérdésre a válasz, nem engedmény

Ennyi idősen maradjon otthon a fenekén

28 N

2010. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Anyukádat nem zavarja, hogy a 15 éves lánya már nem szűz, de az igen, hogy mi a barátjának az anyja? Elég érdekes megközelítés. 15 évesen még fogalmazni sem tudsz értelmesen, de a szex már megy, kitűnő. Én nem engedném a lányom, 15 éves gyereknek nem való sem a szex, sem a barátjával alvás.
2010. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Nehogy a végén még elkezdjünk politizálni!! Amúgy meg megértem, hogy miért merül fel egyáltalán a szintkülönbséggel kapcsolatos kérdés.. ne legyünk álszentek...


De visszatérve az eredeti kérdésre.. a fiúnak kellene több időt nálatok töltenie, vagy neki ott aludnia.. egészen addig míg anyukád bele nem megy abba, hogy majd te is elmenj.. ne izgulj gyorsan eljön az az idő:)


Amúgy meg, akik azt mondják, hogy 15 évesen nem szexelnek a fiatalok azok nem ismerik a magyar tiniket.. simán szexelnek.. már korábban is..az sem biztos, hogy a kérdezőnek a mostani srác az első barátja.. Ne jöjjünk bezzeg a mi időnkkel.. mert demagóg megközelítés.. ha tetszik, ha nem...

2010. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Én 14 éves és 8 hónapos voltam, mikor 1 hónap együttjárás után, a szüleim ott engedtek aludni a 18 éves barátomnál. 2 héttel később lefeküdtem vele, anyukám is tudja. Azóta is rendszeresen alszok ott nála, most 14 éves és 10 hónapos vagyok (csak a hónapok kedvéért :)) a barátom pedig már 19.
2010. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

21:08:


Köszönöm.

Ezerszer.

Ezt vártam már hogy kimondja valaki.


Már a válaszok nem is kellenek.

Még egyszer nagyon köszönöm.

2010. okt. 12. 21:20
 38/44 anonim ***** válasza:
55%
Én teljesen megértelek!Magamból indulok ki,mert ugye mindenki átesik ezen a helyzeten.A szüleidnek üzenem,hogy én bizony engedném a dolgot,mert így elveszítik a gyerek bizalmát.Ha komoly lesz a kapcsolat azt úgysem tudják semmivel megakadályozni...A gyerek befogja látni,hogy a szülei jót akarnak neki.Csak idő kell...
2010. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Nem értettek.

Nem az alváson van a lényeg.

Tudja a barátom,én is 20 évesen is alig engedi majd meg.

Mindegy hol vagyunk.

A lényeg,hogy CSAK vele nem enged.

A fiukat ajánlgatja nekem.+Hogy velük engedne.


Nekem pedig csak a mostani kell.

Olyan nagy kérés,hogy had lehessek vele máshol is necsak otthol mert 1 év után,már enyhén unalmas.

Olyat se mer a abrátom kérni,hogy engedjen vele bulizni,mert nem enged.

2010. okt. 12. 21:22
 40/44 anonim ***** válasza:
91%

De örülök h nem ebben a generációban nőtem fel... 15 éves lánynak otthon a helye! Előbb éld ki magad! Ezt tapasztalatból írom nem szemre hányás képpen! Ma már az a ciki lassan ha valaki általánosból szűzen ballag el... szánalmas ez a romlott világ de komolyan!

A kolléga nőm 13 éves és 3 hónapos lánya 1x kiszívott nyakkal ment haza... hát nem mesélem el h mit kapott a kislány meg a fiú is a lány apjától... ha az én gyerekem lett volna nem is tudom mit csináltam volna vele!!! egy ekkora gyereknek nem ezen kellene h járjon az esze.

Nesze gyermektelenségi adó, ezért megéri szülni!!!

2010. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!