Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek a lányotoka...

Szülők! Engednétek a lányotokat? Alul folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve járna a barátjával,már az első hónaptól jár udvarolni,minden hétvégén.

Ha kell segített bármiben amit megkértetek tőle,viszont nem a leggazdagabb csaádból származik.

A fiu édesanyja presszóban dolgozik,ti pedig úgymond "nagyobb nevű" munkában vagytok.(titkárnő,politikus stb).

Engednétek a lányotok,hogy lemenjen hétköznap,vagy hétvégén,vagy ott aludjon náluk?

(Már tudod,hogy feküdtek le)


2010. okt. 12. 20:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

"Emellett:

Úgy értem, a fűvel fával dolgot,hogy a szülő miatt megy szét a gyerek,és ezt is szépíthetjük hogy "ha szereti vár rá".

Egy szülő biztosn tudja hogy a lányom 17 éves 6 hónapos 48 napos korában érte el,hogy nem én választok neki barátot?"


Csak en nem ertem ezt?


Amugy, kerdezo, ha te elengedned a lanyodat, engedd nyugodtan.Te tudod, milyen a helyzet.Itt biztos lesznek olyanok, akik azt mondjak, hogy ok nem engednek.

2010. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Pont fordítva.

Anyukám politikus,a barátom anyukája a presszós.

Így érthetitek a helyzeti különbséget.

Árt a megitélésnek stb.

Ennyi legyen bőven elég.

Anyukám szerint ez nagy szintkülönbség.

2010. okt. 12. 21:00
 23/44 anonim ***** válasza:

20:42essel értek igazat:)

ha már úgyis lefeküdtek, a fiút is ismered akkor mi baj történhet a lányoddal?

te ismered őket (a lányodat és a fiút), ha megbízol bennük elengeded.:D

2010. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Es az nem art a politikus megitelesenek, hogy a kocsmaros fia megkettyintette a lanyat?Mar ugyis tul vannak a dolgon, nem? :)
2010. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, szóval te a kislány vagy, és te fogalmaztad meg a kérdést. Akkor az egész visszavonva, én azon csodálkoztam, hogy valaki politikus, és ilyen gyerekes kifejezéseket használ, mint "nagyobb nevű" munka. Azt nem nagyobb nevűnek, hanem magasabb kaliberűnek mondják.:)

Ezek szerint anyukádék nem engedik, hogy ott aludjál.

2010. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Csak anyukám.

Apukám engedné.

Ő nagyon jóban van a barátommal.Csak anyukám szava az első.

A válaszokat pedig megfogom anyukámnak mutatni.

2010. okt. 12. 21:04
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez most megint egy olyan kérdés ahova csak támogató, bólogató jellegű választ lehet adni? Mert hanem prűd vagy és szerencsétlen? Őszintén már beleuntam ezekbe....

HA nem érdekel senki véleménye miért teszed fel a kérdést anonim módon? Tán támogatást vársz valami mellé, amit te sem tartasz helyesnek...


egy 15 éves gyereknek otthon van a helye nem a barátjánál. Azt hagyjuk meg a huszonéveseknek...szerintem

2010. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
engedd nyugodtan
2010. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
A helyedben anyukádra hallgatnék. Ő ismer téged, ismeri a fiút, szeret téged, és a legjobbat akarja neked.
2010. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Nem te vagy véletlenül az a kislány, aki feltette az imént belinkelt kérdést? Kicsit más oldalról írtad le a dolgokat, de épp ugyanazzal érvelsz és ugyanabban a stílusban.

És a válaszok színe-java itt is az, hogy nem,mert ehhez még gyerekek vagytok. Komolyan, hányszor kell még kiírni a kérdést, hogy elfogadd, ez az átlag véleménye?


Az pedig, hogy mások már 13 évesen kufircolnak, nem ad okot arra, hogy más is ezt tegye. Ez nem felmentő ok a felelőtlenség és éretlenség alól...

2010. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!