Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs mit enni!

Mit csináljak? Nincs mit enni!

Figyelt kérdés
Sajnos eljutottunk abba a helyzetbe hogy nincs mit ennünk!Albérletben lakunk csak a férjem dolgozik és van egy 10hónapos kisfiúnk!!Neki meg van mindene!!Akkor inkább én nem eszem!:( Nincs pénzünk kajára!!Minden pénzt elvisz az albérlet meg a rezsi!!Az önkormányzat sem segít!Mit lehet ilyenkor tenni???
2010. okt. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
67%

20:21

Engem nem kell megnyugtatnod, de ha tudod milyen, akkor lehetnél megértőbb is másokkal szemben, hisz Te is átélted! Ha mást nem tudsz mondani, akkor rosszat ne mondj, ez rajta nem segít!

2010. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
57%
Ha meg tudod akkor pláne nem értelek.....
2010. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
90%

Tanácsot nem tudok adni, csak egy pár jó szót. Nagyon szorítok, hogy megoldódjon minden. Keressetek mindenképp másik albit, mert ez tényleg nagyon sok érte. Mi sem állunk sokkal jobban, mint ti, bár mi saját lakásban lakunk, hitel nincs (örökölt). A férjem 80 körü keres, én kapom a gyes+családit, 8 hós a kislányom. Most minden számla be van fizetve, de a maradék 20 napra 25 ezer forintunk van, a hűtő üres, pelenkát még kell venni, tápszert is (napi 2x eszik ezt). Tudom hogy ti sokkal rosszabb helyzetben vagytok, fogalmam sincs hogy oldanám meg a helyedben, én már így is ideges vagyok emiatt.

Kitartás!

2010. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Beszéltem apukámmal az msn-en!!De csak 20percig volt fent mert el kellett mennie valahová!!Röviden tömören annyit tud segíteni hogy minden hónapban 40ezer forintot átutal nekünk!!Meg majd most jön haza Magyarországra és bevásárolunk pár dolgot!!Közölte még velem hogy miért nem szóltam előbb mert akkor előbb is segített volna és hogy nagyon buta voltam amiért nem mondtam neki milyen helyzetben vagyunk!

Úgy látszik megoldódik a dolog!!És köszönöm a bíztatást és meg ígérem hogy spórolni fogok úgy ahogy tanácsoltátok!!:)

2010. okt. 12. 20:39
 65/75 Vadas Barbara ***** válasza:
85%
tök jó! örülök neki! :)
2010. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon örülök, és nagy kő esett le a szívemről, hogy megoldódni látszik a problémád! :)
2010. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
89%
Ha spórolsz, elég hamar összejön a kaucióra is, de ez a lakás tényleg iszonyat sokba kerül. Oo De örülök, hogy megoldódott nagyrészt.
2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
59%

Hála!van Isten, tudtam én, csak nem gyakorlom:)

Minden esetre nagyon örülök a hírnek.Vigyázzatok egymásra, most már biztosan jobban tudok majd aludni, hogy nem ezen agyalok tovább!

2010. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
80%
Kerestek egy olcsóbb albérletet, amúgy azért nem kaptok segélyt mert az össz jövedelmetek 138 e. forint, családsegitőt, egyházi szervezeteket keresétek fel, használjatok mossható pelenkát azzal sokat lehet sporolni.
2010. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: a lakáshoz még egy tipp: én laktam Pesten egy idős néninél, vele egy lakásban, ami anyagilag nagyon jó volt, mivel fix összeget kért havonta, és hát jóval kevesebbet, neki csak azért volt fontos az albérlő, hogy egyrészt könnyebben fizesse a rezsit, másrészt hogy ne legyen egyedül a lakásban.

És persze kauciót se kért, hiszen ő is ott lakott, látta, mit csinálunk. Anyagilag egyértelműen ez a legjobb megoldás.

2010. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!