Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs mit enni!

Mit csináljak? Nincs mit enni!

Figyelt kérdés
Sajnos eljutottunk abba a helyzetbe hogy nincs mit ennünk!Albérletben lakunk csak a férjem dolgozik és van egy 10hónapos kisfiúnk!!Neki meg van mindene!!Akkor inkább én nem eszem!:( Nincs pénzünk kajára!!Minden pénzt elvisz az albérlet meg a rezsi!!Az önkormányzat sem segít!Mit lehet ilyenkor tenni???
2010. okt. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
88%
ha ezt a kérdés olvasnák koliba szobatársaim lehet elgondolkodnának azon hogy milyen dolog hogy kidobják az amúgy hibátlan kaját.. én nagyon szivesen adnék nektek, hisz itt annyi "felesleg' marad (válogatós őnagyságák után) meg amúgy is.. nincs arra olcsó menza? vagy akár ingyen az önkormányzat nem ad?
2010. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
16%
Elég irónikus a kis rasszista megjegyzésed, miszerint ha roma lennél, akkor kaphatnál segélyt. Ha ilyen felsőbbrendű mélymagyar vagy, akkor miért nem gondolkodtá gyerekszülés ELŐTT, hogy miből fogtok élni?
2010. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudom mi kéne!Kaja!:) Meg pár bíztató szó!!Nem igazán szeretném elmondani hol lakunk nehogy rám ismerjenek!:( de Pesten vagyunk!!Ez az ecetes dolog nagyon jó!!Pelusból is a moshatót használjuk és azt eszi a kicsi amit mi!!Paprikás krumpli a jobb napokon!!De van hogy veszek neki 1-2szem krumplit meg egy csirkemellet és azt eszi!!És akkor én már nem eszem!A férjem a munkahelyén tud enni 1-2szelet vajas kenyeret de este már semmi!
2010. okt. 12. 19:44
 24/75 anonim ***** válasza:
100%

1 tanulj meg spórolni - elvileg marad 38+20 ezretek hármótok kajára és a babacuccokra, ugye? az nagyon sok pénz, ahhoz képest, hogy mennyiből élnek mások.

A baba kajája max egy tízes, ti meg esztek rizst, szárazbabot, lencsét, sárgaborsót, borsót, tésztát (ezt otthon is megcsinálhatod, olcsóbb), tojást, tejet (házi olcsóbb, vagyis drágább kicsit, de több a zsírtartalma)+ a lehető legtöbb zöldséget a maradék pénzből (kenyeret is süthetsz liszt + víz + élesztő)...sétálj sokat a kicsivel, főleg zárás környékén a boltokban, olyankor sok pékárú, hús le van árazva

gyereknek teszveszen, vaterán lehet venni holmikat, amit kinőtt ugyanitt eladod

2 keress munkát pl az önkormányzat is adhat..

2010. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
74%
Főzzetek olcsó kajákat.
2010. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon sajnálom ezt a helyzetet ismerem nagyon jól, mi is ebben szenvedünk, csak nálunk nem kisgyerek van, hanem középiskolás,akinek ugyan úgy oda kell adni havonta a 25 ezret, mert mi sem kapunk támogatást sehonnan.

Étellel kapcsolatban!

Zsák krumpli hó elején, ha minden nap krumpli eszel, akkor már van valamid!Paprikás krumpli; sült krumpli;

Kenyér; Rizs;csirke farhát a legolcsóbb, nálunk 200 ft/kg, ebből mindig tudsz valamit csinálni=rántani;pörköltnek;levesnek;rizs mellé;toroskáposztának;sütve, mindennek jó szinte, ha azt nézzük hús van az asztalon és ha veszel 10 kg-ot egy hónapban, az is csak 2000 ft!

2010. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
Mondjuk abból az okból szültem hogy nem lehet gyerekem!!Ezt mondták évekig!!Akkor még jól ment a szekér!Aztán terhes lettem és a párom hirtelen elvesztette a munkáját!!És igen így gondolom amit írtam de nem vagyok rasszista!!Én nem a több milliós mercédeszből szállok ki az önkormányzat előtt és tele arannyal megyek a segélyért!!Mert a saját szememmel láttam nem is egyszer!!
2010. okt. 12. 19:48
 28/75 Vadas Barbara ***** válasza:
94%
én nem vagyok budapesti, Kárpátalján élek, de a hét vége felé fogok felmenni, és ha gondolod, elmegyünk vásárolni egy tescoba, diák vagyok, de 2-3 ezer forintot le tudok spórolni.
2010. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó kaják - vettünk egy kiló virslit párszáz forintért és abból pörkölt, mellé meg tényleg jó bármilyen zöldségköret, nagyon nagyon olcsók pl tesco sajátmárkás mirelit zöldségek.

zöldségleves, tejberizs, sajtostészta, ilyesmiket eszünk ha kifogyóban a kassza.. ezeken lehet spórolni.


Tényleg senki nincs akitől átmenetileg kérhetnétek?

Meg páran írtak alternatív munkalehetőségeket a gyes fennmaradó idejére..

2010. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
Érzésem szerint rettenetes drága az albérlet. Próbáljatok kisebbet, olcsóbbat keresni.
2010. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!