Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs mit enni!

Mit csináljak? Nincs mit enni!

Figyelt kérdés
Sajnos eljutottunk abba a helyzetbe hogy nincs mit ennünk!Albérletben lakunk csak a férjem dolgozik és van egy 10hónapos kisfiúnk!!Neki meg van mindene!!Akkor inkább én nem eszem!:( Nincs pénzünk kajára!!Minden pénzt elvisz az albérlet meg a rezsi!!Az önkormányzat sem segít!Mit lehet ilyenkor tenni???
2010. okt. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
14%
A pof@m leszakad, nekem úgy jön le ez az egész, mintha a szavaid közé bújtatva, elrejtve itt könyörögnél kajáért, segítségért. Persze nem írod le, csak erősen mártírkodsz. Szégyelld magad.
2010. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
89%
Látod máris mennyien jöttünk tanácsokat adni, ne add fel! A kis diáklány pedig hihetetlenül önzetlen és aranyos!
2010. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
95%
kár hogy pesten vagy, így nem tudom megoldani hogy vigyek bármit is. pedig heves megyén belül elmotoroztam volna hozzátok egy táskányi kajával :)
2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%

19:47-es vagyok


Paprikás krumplit csinálsz, raksz bele tarhonyát és vagy 2 szál virslit


laktató nagyon

2010. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat!:) Amúgy nem kéregettem hanem tanácsot kértem!!Mit tudok még csinálni ilyenkor!Senkitől soha nem kértem semmit!!Mindíg meg tudtuk oldani valahogy!!De ez most nem sikerült!!És ezért kérdeztem azt hogy mit csináljak!
2010. okt. 12. 19:52
 36/75 anonim ***** válasza:
100%
Káposztástészta! Nagyon finom és szintén laktató!
2010. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van a kérdezőnek, mindent a c*gányoknak, a magyar ember haljon éhen, sokszor látom ott állnak a tanács háznál.. szotyiznak, cigiznek, aztán mennek el a bmw-wel. Ez az igazság itt Magyarországon minden a romáknak jutt. lehet pontozni. Kedves kérdező,főzzetek előre fagyasszátok le, meg vegyetek olcsóbb kajákat, fagyasztott dolgokat, Elfogadnál segítséget?
2010. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%

Mi bár nem vagyunk szegények, de ezt vésztartaléknak hívjuk, havi szinten 20.000 Ft-ért szoktunk bevásárolni nehezebb napokra ételt.

Ebben van rizs. A rizs nagyon olcsó, általában 2-3 kg veszünk és 600 Ft körül mozog. Borsót. A tescoban a fagyasztott borsó, fél kg 250 Ft. Ha ebből is veszel mondjuk 750 Ft-ért, akkor már ehetsz rizi-bizit. Ebbe tehetsz még kukoricát, az sem drága. Krumpli. Iszonyatosan olcsó. 5 kg a tescoban 5-600 Ft. Veszek 2000Ft-ért. Ebből ehet a baba, de tudsz főzni ezt azt. Krumplifőzelék, sültkrumpli, rakottkrumpli (hús nélkül) vagy olcsóbb kolbásszal. Máj, a tescoban a máj sem drága. Ez a picinek is jó, Ti is ehetitek. Liszt, tej, tejföl... Ezek mindenhez kellenek, pl palacsinta, tócsni, főzelék, rakott zöldborsó vagy bab... Vannak konzervek, a bab 150 Ft a tescoba, csak meg kell melegíteni és tessék, 450 Ft-ból kihozhatsz egy ebédet. A tasakos Snack levesek. 1 db 65 Ft. Én imádom és egy tasak szép adag vesztek belőle jópárat. Olcsó vaj... A répa sem drága. Répafőzelék, a picinek főtt répa is jó. És még ezer ilyen dolgot sorolhatnék, pl a tésztát. Egyedül a hús a drágább, de ha ügyesen gazdálkodsz még azt is tudsz venni. A fél kg-s darált hús akciósan 350 Ft, de rendes áron is 500 körül mozog. Muszáj másképp beosztanod a pénzt, mert bizony az ételen sokat lehet spórolni. Szánsz 25 ezret havonta a kajára, ebből 5 ezret a kenyérre minden nap, a többit pedig költheted a picire.

2010. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 Vadas Barbara ***** válasza:
95%
hát kezdetnek bevásárolunk a tescoban, én nem nagyon értek a magyar pénzhez, de átszámolva 2-3 ezerből nálunk lehet kb 10 napra elegendő kaját venni. Utána meg kitalálunk valamit, remélem, nem érzed könyöradománynak, vagy ilyesmi, csak nem tudom, hogy lehetne másképp segíteni.
2010. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a google-ba hogy próbavásárlói munka. Érdemes, elmész 1-2 alkalommal és jobb esetben kétheti kaja árát is megkapod. Persze nem marhasültét, hanem olcsóbb kajákét mint amit írtunk is többen.

Tényleg érdemes kipróbálni!!! Nekünk bejött mellékmunkaként.

2010. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!