Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs mit enni!

Mit csináljak? Nincs mit enni!

Figyelt kérdés
Sajnos eljutottunk abba a helyzetbe hogy nincs mit ennünk!Albérletben lakunk csak a férjem dolgozik és van egy 10hónapos kisfiúnk!!Neki meg van mindene!!Akkor inkább én nem eszem!:( Nincs pénzünk kajára!!Minden pénzt elvisz az albérlet meg a rezsi!!Az önkormányzat sem segít!Mit lehet ilyenkor tenni???
2010. okt. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos mindenki!!Senkitől nem fogadhatok el semmit!!A jó tanács és a jó szó többet ér!!És nem azt mondom hogy nem lenne jó egy liter tej vagy valami!!De ezt nem kérhetem senkitől hogy adjon!!És el sem fogadnám mert nagyon kellemetlen nekem!!Sokat segítettek hogy mit vegyek mit csináljak!!Ez nagyon nagy segítség!!És köszönöm a tanácsokat és a biztatást!!
2010. okt. 12. 19:59
 42/75 anonim ***** válasza:
100%

A kinőtt, ruhákat adjátok el a vaterán vagy a teszveszen, vagy valami bolhapiacon. egy próbát megér.

már írta valaki más is, hogy keressetek kisebb albérletet, átmenetileg ki lehet bírni egy egyszobás lakásban is

2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
15%

19:54

mégsem azok a csúnya-gonosz romák kéregetnek itt...

2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyien akarnak segíteni, egy-egy liter tejet vagy egy csomag zöldborsót nyugodtan elfogadhatsz :) Igazán nem nagy dolog pl. nekünk sem ezeket odaadni, de ha annak aki kapja sokat számít akkor nagyon szívesen adnám, komolyan! És ezzel biztos így vannak mások is!
2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
70%
20.01 hagyd már abba a rosszindulatú beszólásaidat, nem látod itt ezzel egyedül vagy? Ha zavarja a szemed menj másik topikba, itt nem nyertél!
2010. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer írd össze,hogy mire is mennyit költötök egy nap.Pl. albérlet,rezsi kifizetve,ezután marad még 58 ezer forint minden másra.Ebből,ha a gyerek azt eszi,amit ti és nem eldobó a pelenkája,hanem mosható,gondolom ruhát sem minden héten veszel neki,akkor mire megy el az egész gyes,gyed?Ruhákat kölcsön lehet kérni vagy aukciós oldalakat nézegetni,az is nagyon megéri.

Tisztító szert sem kell venni minden hónapban.Nem tudom van-e autótok,de annak a fentartása sem olcsó.

A telefonon,tévén és interneten is sokat lehet spórolni.

A legjobb viszont az lenne,ha olcsóbb albérletbe mennétek.Nem ártana,ha lenne fűtésmérő óra,hogy a tényleges fogyasztás után kelljen csak fizetni.

A baba mellett is lehet dolgozni,csak utána kell járni.Attól függ milyen a végzettséged.De sok otthoni munka is van,amihez szaktudás sem kell. pl.borítékolás,dobozolás stb.

2010. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
79%
20:01 77%-os persze mert nekik már meg van segély, meg minden.. akkor minek kunyeráljanak a neten? Inkább ülnek a padon és szotyiznak és lopnak.
2010. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
75%

Írtam privátot, olvasd el! :)

Segíteni szeretnék!

2010. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:
De nehogy már az jöjjön le hogy kéreget itt!Akkor nem itt kéregetnék hanem az ismerősöktől vagy a rokonoktól ha azt tenném!!De megpróbálok beszélni apámmal!!Bár ez is eléggé kellemetlen beszélgetés lesz!!
2010. okt. 12. 20:04
 50/75 Vadas Barbara ***** válasza:
90%
szerintem, meg fogadd el, ha rászorultok. kicsit kellemetlen, na igen, de lehet még úgy, hogy te fogsz tudni adni valakinek, és ezzel egálban leszel.
2010. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!