Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiakadtam és...

Normális hogy kiakadtam és üvöltöztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves fiú vagyok.

Napközben anyámék elment valahova több órára és végig itthon hagyták a 2 kistesóm, mindkettő sírt, hisztizett, egyik ezt akarta másik azt, fázott, éhes volt, szomjas volt, pisi, kaki, nyilván most "túlzok" és csak azt akarom mondani hogy minden bajuk volt. Oké, megjöttek mondtam nekik szépen hogy ez nekem sok ne legyen ilyen. Erre kb fél órát voltak otthon és megint elmentek... Szintén káosz. Megint sírás meg minden, nem hiszem hogy részleteznem kéne. Ideges lettem hogy egész nap nekem kell ezt tűrni és felhívtam őket hogy most jöjjenek haza, de mire felvette láttam hogy már az udvarba vannak mert pont megjöttek, de anyám be se jött. Én mentem ki hozzá és mondtam neki hogy bent csináljon már valamit a 2 gyerekkel mert sírnak meg minden bajuk van, erre ő valamit hebegett habogott én meg elkezdtem vele kiabálni hogy ne nézzen már csicskának meg dajkának meg mindennek, konkrétan ma annyi időm nem volt miatta hogy elmenjek wcre.


2023. jún. 9. 20:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer! Kérték meg. Egyszer. Mert a szüleinek is lehet pár órás FELADATA, amit nem tudnak megoldani gyerekkel.
2023. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
79%
A normális válaszok itt tényleg le vannak pontozva. Kicsit magatokba nézhetnétek. Gondolom itt mindig viszi magával a gyereket mindenhová, meg a most 16 éves "lepontozók" sosem fogják bízni senkire a jövőben a sajátjukat.
2023. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
30%
Imádom, mikor csinálnak nem tudom hány gyereket, és a legnagyobbnak kell velük szívnia, akár akarja akar nem, mintha neki szülte volna az anyuka... Pff
2023. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
90%

Én meg imádom, hogy a mai fiatalok két szalmaszálat se bírnak keresztbe tenni a saját családjukért két tiktokozás meg két gyakori közt.


Bezzeg, ha a legnagyobbnak kell valami a szülőtől, akkor meg be van sértődve, ha nem kapja meg azonnal.


Még senki nem halt bele pár órai gyerekfelvigyázásba.


Azért ne csináljatok már úgy, mintha a saját anyátoknak való segítségnyújtás a világ vége lenne....😂


Igen, a szülő köteles gondoskodni a gyerekeiről.


De a gyerek dolga meg szót fogadni és segíteni a szüleinek, ha tud!!


Ezt úgy hívják, hogy család...

2023. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
41%
Felnőtt létére a szüleinél lakik ingyen, és ennyit se tud segíteni, annyira szomorú.
2023. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
95%

Az volt a gond, hogy nem tudtad, mit kell csinálni, és túl sok időre hagytak egyedül a két gyerekkel ahhoz képest, hogy első alkalom volt(?).

De amúgy az üvöltözés nem volt korrekt

2023. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!