Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiakadtam és...

Normális hogy kiakadtam és üvöltöztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves fiú vagyok.

Napközben anyámék elment valahova több órára és végig itthon hagyták a 2 kistesóm, mindkettő sírt, hisztizett, egyik ezt akarta másik azt, fázott, éhes volt, szomjas volt, pisi, kaki, nyilván most "túlzok" és csak azt akarom mondani hogy minden bajuk volt. Oké, megjöttek mondtam nekik szépen hogy ez nekem sok ne legyen ilyen. Erre kb fél órát voltak otthon és megint elmentek... Szintén káosz. Megint sírás meg minden, nem hiszem hogy részleteznem kéne. Ideges lettem hogy egész nap nekem kell ezt tűrni és felhívtam őket hogy most jöjjenek haza, de mire felvette láttam hogy már az udvarba vannak mert pont megjöttek, de anyám be se jött. Én mentem ki hozzá és mondtam neki hogy bent csináljon már valamit a 2 gyerekkel mert sírnak meg minden bajuk van, erre ő valamit hebegett habogott én meg elkezdtem vele kiabálni hogy ne nézzen már csicskának meg dajkának meg mindennek, konkrétan ma annyi időm nem volt miatta hogy elmenjek wcre.


2023. jún. 9. 20:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
39%
30-asnál a pont, egyetértek!!
2023. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az a megoldás, ha elmész otthonról. Így nem tudják rádhagyni a gyerekeket. 😊
2023. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
39%
Jó, akkor ha a kérdező legközelebb az anyja vasárnapi főztjére vágyik, akkor majd az anya is elmegy moziba. Így nem kell se főzni, se mosogatni.😊
2023. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
47%
Itt akik lepontozzák az embereket azoknak van családjuk? Vagy mindenki zabiként nőtt fel, egyedül és senkinek nem kellett segíteni soha semmiben?!
2023. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező amúgy mivel foglalkozol egy átlagos napon? Ha otthon vagy egész nap, nem jársz iskolába és nem is dolgozol, a szüleidnek pedig kivételesen dolga volt (mivel ennyire pocsékul ment a gyerekvigyázás gondolom ritkán van ilyen) igazán megeröltethetnéd magadat.
2023. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Dolgozom, és jövőre megyek egyetemre.


De azért nem foglalkozom a kérdéssel( most is csak az utolsó választ olvastam el ) mert rájöttem hogy nem érdekel igazából kinek mi a véleménye, mert engem zavart és ennyi a lényeg, ha engem zavar akkor zavar, véleménytől független.

2023. jún. 9. 23:33
 37/46 anonim ***** válasza:
69%

Máskor meg azon nyikodgtok hogy nem a nagyszülőknek szülnek hogy gondolja bárki is, hogy kötelessége vigyázni az unokára...

Ez pont ilyen, kistesót nem a másik gyereknek szüli az ember!

2023. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
65%

37, nem persze hogy nem. Se a nagyszülőnek, se a másik gyereknek. Ezért "jó" a kis korkülönbség, mert akkor esély sincs ráhagyni a nagyobbra a kicsit.

De a család attól is család, hogy segítsünk egymásnak.

Egyszer (!) ráhagyni az otthon a seggét meresztő felnőtt gyerekre a testvéreit, nem akkora dolog, amiért keresztre kellene feszíteni a szülőt.

Leírás szerint nem rendszeres esemény, mert akkor 19 évesen lenne annyi tapasztalata benne, hogy elbír két ovissal (és nem csak annyi jut az eszébe hogy a számítógép elé leb...ssza).

2023. jún. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer rád hagyták a saját testvéreidet pár órára, miközben felnőttként otthon laksz és eltartanak? Es ennyit se voltál képes megtenni az eltartóidért?

Én azt mondanám hogy jó többet nem kérlek meg semmire, de költözz el.

2023. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem játszott? Mondjuk, mert NEM az ő dolga egész nap a kistesót szórakoztatni?


Nálunk is ez volt, nyári szünet - bármelyik szünet - a tesómat rám hagyták, mondván otthon vagyok. Hát bmeg, nyilván lenne jobb dolgom is, pl diákmunka, mint egy 5 évest pesztrálni.

De igen, ez az én dolgom, pont, úgyis otthon vagyok, és fogjam be, mert ő tart el.


Hát bmeg, de úgy őszintén. Ha gyereket akarok, szülök - mellesleg NEM akarok gyereket, részben mert már felneveltem egyet kamaszként.

2023. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!