Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiakadtam és...

Normális hogy kiakadtam és üvöltöztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves fiú vagyok.

Napközben anyámék elment valahova több órára és végig itthon hagyták a 2 kistesóm, mindkettő sírt, hisztizett, egyik ezt akarta másik azt, fázott, éhes volt, szomjas volt, pisi, kaki, nyilván most "túlzok" és csak azt akarom mondani hogy minden bajuk volt. Oké, megjöttek mondtam nekik szépen hogy ez nekem sok ne legyen ilyen. Erre kb fél órát voltak otthon és megint elmentek... Szintén káosz. Megint sírás meg minden, nem hiszem hogy részleteznem kéne. Ideges lettem hogy egész nap nekem kell ezt tűrni és felhívtam őket hogy most jöjjenek haza, de mire felvette láttam hogy már az udvarba vannak mert pont megjöttek, de anyám be se jött. Én mentem ki hozzá és mondtam neki hogy bent csináljon már valamit a 2 gyerekkel mert sírnak meg minden bajuk van, erre ő valamit hebegett habogott én meg elkezdtem vele kiabálni hogy ne nézzen már csicskának meg dajkának meg mindennek, konkrétan ma annyi időm nem volt miatta hogy elmenjek wcre.


2023. jún. 9. 20:17
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
elmentek*
2023. jún. 9. 20:17
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi idősek a tesóid?


Amúgy igazad van szerintem.


Ettől független a kiabálás sose jogos

2023. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos vannak olyan családok ahol a nagyobb gyereknek kell a kicsikről gondoskodni.

Nem fogom minősíteni a szüleidet, mert lehet, hogy komoly okuk van, hogy elmennek, de próbálj beszélni velük, hogy ez neked sok.

2023. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos nem érsz vele semmit, mert az lesz a válasz, h neked kuss mert téged is ő tart el.. Ez sajnos addig így lesz még el nem költözöl...
2023. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%
Előző kommentet folytatva... Nem mellesleg én meg a tesóimmal ordítottam volna, mert anyáddal hiába ordítasz te húzod a rövidebbet, de azért a tesóidat meg tudod fegyelmezni,nevelni...tudom nem a te dolgod lenne hanem szüleidé, de mást nem tudsz tenni.
2023. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%
Üvöltözni azért nem kell szerintem.
2023. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Édesanyádnak meg kell értenie, hogy a kicsik NEM a te gyerekeid. Felelősséggel ő tartozik értük. Nagy, és felnőtt testvérként persze elvárható, hogy besegíts, de ennek az a menete, hogy megkérnek téged.
2023. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem játszottál azokkal a gyerekekkel? Simán elkellett volna terelni a figyelmüket és akkor nem sírnak. A hisztit meg nem engedni.

Játszottatok volna valamit, nem tudom hány évesek, társas, bújócska. Ebéd. Utána mese nézés.

A nagy tesók így csinálják. Nekem 3 bátyám van. Soha nem sírtam velük. Úgy szerettem ha játszottak velem.

2023. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
Kiakadni normális, üvölteni nem.
2023. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
66%
#9 Azért nem mert nem az ő dolga. Pont.
2023. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!