Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiakadtam és...

Normális hogy kiakadtam és üvöltöztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves fiú vagyok.

Napközben anyámék elment valahova több órára és végig itthon hagyták a 2 kistesóm, mindkettő sírt, hisztizett, egyik ezt akarta másik azt, fázott, éhes volt, szomjas volt, pisi, kaki, nyilván most "túlzok" és csak azt akarom mondani hogy minden bajuk volt. Oké, megjöttek mondtam nekik szépen hogy ez nekem sok ne legyen ilyen. Erre kb fél órát voltak otthon és megint elmentek... Szintén káosz. Megint sírás meg minden, nem hiszem hogy részleteznem kéne. Ideges lettem hogy egész nap nekem kell ezt tűrni és felhívtam őket hogy most jöjjenek haza, de mire felvette láttam hogy már az udvarba vannak mert pont megjöttek, de anyám be se jött. Én mentem ki hozzá és mondtam neki hogy bent csináljon már valamit a 2 gyerekkel mert sírnak meg minden bajuk van, erre ő valamit hebegett habogott én meg elkezdtem vele kiabálni hogy ne nézzen már csicskának meg dajkának meg mindennek, konkrétan ma annyi időm nem volt miatta hogy elmenjek wcre.


2023. jún. 9. 20:17
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
41%

Fel a fejjel, tesó!


Legközelebb jobban megy majd! :)

2023. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
11%
16#nem érted,és te honnan tudod hogy ráért jövőbeláto vagy???
2023. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
63%

20-as.

Ne haragudj, de szerinted olyan egyszerű lekötni a gyerekek figyelmét több órára??!

És még mindig NEM feladata a dajkálás. Főleg ha meg se beszélik vele normálisan

2023. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
17%

22-es: otthon volt, túlélte.


Mit izgulsz?! :D

2023. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
45%
De akkor se kötelessége,világos??ki szülte??ö vagy az anya???
2023. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
26%

23-as: senki sem írta, hogy egyszerű...


Az élet nem egyszerű!


Pont ezért nem kellene még bonyolítani rajta...

2023. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
35%
25-ös: nem az a lényeg, hogy ki szülte, hanem az, hogy miért nem segít, ha tud és miért akad ki azon, ha segíteni kell....
2023. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
34%
Jól eltünt a kérdező🤔
2023. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
92%
28: lehet, elmenekült külföldre és úgy gondolta, hogy inkább a mosogatás, mint a kis tesók! 😂
2023. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
57%

Az én véleményem szerintem igen is bele fér, hogy a szülő néha elmegy és a felnőtt nagytesóra hagyja a kicsiket. Gondolom dolga volt, de ha éppen szoláriumban vagy fodrásznál volt akkor sem kell érte máglyára vetni. Van olyan, hogy nem tudja magával vinni a kicsiket egy szülő, kettővel már nem is olyan egyszerű akárhány évesek. Más az akinek nincs segítség, nyilván meg lehet oldani, de jó az azért ha van kire számítani, például a nagytesóra.

Nekem is van két kistesóm és elhiszem, illetve tudom, hogy nagytesóként néha idegesítőek meg akkor tehetnek érzed, de be kell látni, hogy ez nem olyan nagy kérés egy szülőtől hogy néha vigyázni kell rájuk. (és itt nem azt mondom hogy rendszeresen, meg napi szinten, mert az nem el várható senkitől)

Megértem, hogy kiakadtál és sok volt neked ez egyszerre, de legközelebb találj ki nekik valami közös játékot, amire boldogan fognak visszaemlékezni, ha megnőnek és azt fogják mondani, hogy jó volt, amikor te vigyáztál rájuk.

2023. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!