Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiakadtam és...

Normális hogy kiakadtam és üvöltöztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves fiú vagyok.

Napközben anyámék elment valahova több órára és végig itthon hagyták a 2 kistesóm, mindkettő sírt, hisztizett, egyik ezt akarta másik azt, fázott, éhes volt, szomjas volt, pisi, kaki, nyilván most "túlzok" és csak azt akarom mondani hogy minden bajuk volt. Oké, megjöttek mondtam nekik szépen hogy ez nekem sok ne legyen ilyen. Erre kb fél órát voltak otthon és megint elmentek... Szintén káosz. Megint sírás meg minden, nem hiszem hogy részleteznem kéne. Ideges lettem hogy egész nap nekem kell ezt tűrni és felhívtam őket hogy most jöjjenek haza, de mire felvette láttam hogy már az udvarba vannak mert pont megjöttek, de anyám be se jött. Én mentem ki hozzá és mondtam neki hogy bent csináljon már valamit a 2 gyerekkel mert sírnak meg minden bajuk van, erre ő valamit hebegett habogott én meg elkezdtem vele kiabálni hogy ne nézzen már csicskának meg dajkának meg mindennek, konkrétan ma annyi időm nem volt miatta hogy elmenjek wcre.


2023. jún. 9. 20:17
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
47%

"konkrétan ma annyi időm nem volt miatta hogy elmenjek wcre."


Kérdező!


Üdv a szülők világában! :D


Most belekóstolhattál abba, hogy anyádéknak milyen nem csak egy napjuknak pár órája, hanem kb. 19 éve az élete..


Nem csodálom, hogy kiakadtál.


De azért lehetnél megértőbb, hiszen ez neked csak pár órába került és ennyit igazán megtehetsz a családodért néha, ahogy egy rendes testvérhez illik..


Te nem akarsz csicska meg dajka lenni. Nem biztos, hogy anyád akart az lenni, de mégis megteszi mióta. Gondold el!


Az életben kötelességek, szívességek is léteznek és nem csak kapni kellene tudni, de néha visszaadni valamit....

2023. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
8# Egyrészt 2 különböző dolgot akartak, másrészt olyanért sírtak amit nem tudok megoldani. Pl. egyszer azért mert akartak játszani és éppen frissített a gép vagy valami. Meg hát ha egyiknek az ötlete szerint csinálunk valamit akkor másik hisztizik és had ne soroljam.
2023. jún. 9. 21:56
 13/46 anonim ***** válasza:
23%

#10:

Te csak ne Pontozzál. Nem sokat hallottál a testvéri szeretetről, a kérdező konkrétan úgy beszél a kistesóiról, mintha háziállatok lennének.

2023. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

11 na na azért ne keverjük a szezont a fazonnal xd


"Üdv a szülők világában! :D"

Ezzel az a gond hogy nem vagyok szülő.


"Most belekóstolhattál abba, hogy anyádéknak milyen nem csak egy napjuknak pár órája, hanem kb. 19 éve az élete..."


Azért nem ilyen nekik teljesen. Volt pár nehezítő körülmény, meg hát azért ovi is van stb.


"De azért lehetnél megértőbb, hiszen ez neked csak pár órába került és ennyit igazán megtehetsz a családodért néha, ahogy egy rendes testvérhez illik..."


Megtettem, szóltam is hogy nekem ez nem oké mert nem tudom felelősségteljesen csinálni.


"Te nem akarsz csicska meg dajka lenni. Nem biztos, hogy anyád akart az lenni, de mégis megteszi mióta. Gondold el!"


Ő választotta ahogy már írtam, és köszönök is neki sok dolgot, de ez nem jelenti hogy nekem is ez kell.


"Az életben kötelességek, szívességek is léteznek és nem csak kapni kellene tudni, de néha visszaadni valamit..."


Ez nem arról szól... Egyébként sok mindent adtam már.

2023. jún. 9. 22:00
 15/46 anonim ***** válasza:
24%

"Ez nem arról szól..."


Valóban nem! Ez nem a családról szól, ez csakis rólad szól...


Van egy csomó dolog, amit az ember nem akar megtenni, de mégis megteszi, mert szereti a családját és a testvéreit.


Vagy te nem szereted őket?!


"Egyébként sok mindent adtam már."


Ja, csak lehet nem azt, amire nekik a legnagyobb szükségük lett volna (pl. idő), hanem csak azt, ami neked még nem okozott kényelmetlenséget.

2023. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
82%
11#azt írtad hogy az anya se akart csicska lenni,akkor mért szülte meg a gyerekeket ha nem törödik velük???és ha mondjuk a kérdező külföldőn lenne akkor ki re hagyná???
2023. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%
15#van otthon valaki???ha a kérdezö nincs otthon akkor ki re hagyták volna a gyerekeket nem lehet mindig az idősebbre rá sózni mert.neki is lehet programja
2023. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Hiába írsz itt akármit is, úgyis minden a te hibád lesz. Gyakori azért van, hogy az unatkozó emberek belekössenek gyanútlan kérdezőkbe.

És a többieknek meg üzenem, hogy neki NEM kötelessége dajkálni.

Nem az ő gyerekei. Anyuka megkérdezhette volna vagy megbeszélhette volna vele, hogy kisfiam most ez meg ezvan, kérlek tudnál-e vigyázni rájuk, de itt nem az van.

Legundorítóbb az amikor a nagyobb gyereket terhelik a kicsikkel, akkor mi a gyászba szülte őket????

2023. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
30%

16-os: te hol olvastad azt, hogy az anya nem törődik a gyerekeivel ?!


Csak mert pár órára egy elvileg felnőtt családtagra/saját gyerekére merte hagyni a kicsiket?!


"és ha mondjuk a kérdező külföldőn lenne akkor ki re hagyná???"


Akkor nyilván nem rá...


De nincs külföldÖn, és épp ráért, meg tudta volna jobban is oldani, csak nem sikerült neki. Ez van!

2023. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
37%

Igen, itt senkinek semmi sem a kötelessége, mert bele is halnak a mai fiatalok, ha valamit tenni kell a családért.


Szomorú! :(


A kérdező simán kitalálhatott volna valamit, amivel leköti a gyerekek figyelmét, de neki jobb volt ordibálnia és áldozatként prezentálnia magát a gyakori családutáló, ki ha én nem, mindenki le van xarva csak nekem legyen jó népe előtt..

2023. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!