Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig megenni a...

Miért kell mindig megenni a kajámat?

Figyelt kérdés
Én is meg tesóm is kapunk zsebpénzt. Heti 500Ft-ot. Én ebből általába kaját szoktam venni,mert sokszor nem kívánom azt amit anya gőz vagy nincs kedvem azt enni. De hiába veszek melegszendvicshez valót annyit h egy nap el legyek vele,1szer tudok belőle enni,mert mindenki azt eszi meg. és anya meg nekem pampog h a kaja amit főzött itt maradt. Már unom h nem vehetek semmi kaját mert megeszik előlem
2010. okt. 11. 18:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy ennyien irtátok ki hova dugja a kaját...Szomorú hogy már otthon is dugni kell...
2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Heti 500Ft? Nekem ez két napra lenne elég... És akkor az kb két kakaóscsiga meg két tejes ital, az is szűkösen... Nem semmi..
2010. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
86%
Legközelebb mondd, hogy cigit veszel,mint a többi "normális" fiatal :))))
2010. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ne vegyél otthonra kaját inkább ülj be egy haveral valahova, melegszendvics mindenhol van, ehetsz egy gyrost vagy sporolj egy sapkára, kár kajára költeni amit megeszik a család.
2010. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ahol a kaját ellopják ott a dugi pénze is eltünne.
2010. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Remélem megoldódik ez az ügy. Majd meséld el mi történt!
2010. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

ezt a cigis dolgot majd bedobom,ha legközelebb csesztetnek :) ez jó :)

ma vettem egy csomag chipset,persze mindenki rájárt,h adj egy kicsit belőle,nekem alig maradt vmi :(

itt már tényleg csak titokba tudok venni magamnak vmi finit

2010. okt. 12. 17:56
 38/38 anonim válasza:
full cink a családod:( költözz hozzánk:)(L)
2010. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!