Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a másik kajáját/éde...

Miért kell a másik kajáját/édességeit megenni?

Figyelt kérdés

Ma azt hallom kintről hogy anyu kérdezi tesómat

"Vajon tesódnak nem kell a cukra??

apa

"Miért tőle kérdezed?? Meg mért kell szó nélkül a másik cuccait megenni??


Az is fontos hogy reggel meg a bulimra hozott csipszemből evett egy zacskóval meg :(


2010. szept. 18. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én tesóm is kegyetlen torkos...mikor a zsebpénzemből veszek chipset, addig kunyerál, míg nem kap, és ha nem adok neki, akkor elcsórja, de ő bezzeg magának sose vesz :S. Ha anyu vesz mind2őnknek csokit, juszt az enyémet is föleszi, ha nem vagyok ott...ezért anyu kitalálta, hogy az én részemet az ágyneműtartómba teszi.XD Sztem mond te is az anyudnak, hogy rejtse el előle, mert mi próbáltuk "megnevelni" a bátyámat, és mondtuk neki, milyen szemét dolog ez, de nem hatott :S
2010. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
és te megeszed amit anyud főz? amit vásárol a boltban?
2010. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó- azért az kicsit más szerintem.

Ez így tényleg eléggé gáz, legalább kérdezné meg,vagy valami... nálunk anyum sosem csinálna ilyet,sőt ő inkább odaadja az ő részét is bármilyen édességről van szó..

viszont bátyám az megeszi másét... múltkor pl volt itthon balaton szelet és direkt tartogattam,h majd ha rámjön az édességkívánás,akkor majd megeszem,erre keresem sehol... kérdezem h mégis hol van, elkezdi.. már 2hete ott volt miért nem ettem meg..? :@ pf,azóta inkább a dolgaimat elrakom magamhoz..

2010. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem az anyukám ette meg az édességem hanem torkos tesóm..

És azért kérdezte anya a tesómtól mert anya soha azért nem szid le minket ha eszünk..

Még azért se ha a másikét :(

Sajnos

2010. szept. 18. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
El kell neki szépen magyarázni, hogy tisztelje a másik ember tulajdonát, még ha az egy zacskó chips is. Ami nem az övé az számára tabu. És mondd neki, hogy ezt tartsa tiszteletben, hiszen te sem veszed el tőle azt ami az övé.
2010. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt majd elmondom neki is
2010. szept. 18. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát valahogy így van nálunk is!Én veszek magamnak monnyuk csokit,mert már nagyon rég ettem,erre hápog anya,hogy adjak belőle!De ő meg sosem vesz nekem!Ha meg magának vesz,akkor azt mondja,hogy az az övé és tűnjek a közeléből! ez van...hülyék :S
2010. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

: D

Vicces lehet... :))

2010. szept. 19. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs,akkor félreértettem,ugy gondoltam h anyud ette meg.

Beszéld meg a tesóddal,vagy legközelebb szónélkül edd meg az övét:-)

eesetleg a saját szobádba tedd az édességeid egy rejtek helyre

2010. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OKÉ
2010. szept. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!