Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig megenni a...

Miért kell mindig megenni a kajámat?

Figyelt kérdés
Én is meg tesóm is kapunk zsebpénzt. Heti 500Ft-ot. Én ebből általába kaját szoktam venni,mert sokszor nem kívánom azt amit anya gőz vagy nincs kedvem azt enni. De hiába veszek melegszendvicshez valót annyit h egy nap el legyek vele,1szer tudok belőle enni,mert mindenki azt eszi meg. és anya meg nekem pampog h a kaja amit főzött itt maradt. Már unom h nem vehetek semmi kaját mert megeszik előlem
2010. okt. 11. 18:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
A zsebpénzedet nem arra kapod, hogy az otthoni kajálásodat abból oldd meg. A helyedben egyszerűen szólnék anyukámnak, hogy szívesebben eszem melegszendvicset, mint főtt kaját, csináljon nekem azt. Mondjuk a szüleidet sem értem, nálunk ha meglátják, hogy veszek magamnak valamilyen kaját, vagyis szeretem, akkor másnaptól az is van mindig a hűtőben.
2010. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ha pedig szólni merek h nem azért vette, h megegyék,akkor rögtön jön az h irigy vagyok,meg smucig. Meg anya is mindig tesómnak ad igazat h ő adta azt a pénzt,ugyh tesóm is nyugodtan ehet belőle :S
2010. okt. 11. 18:54
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

a megoldás 1szerű.

ne szolj senkinek h vettél kaját, dugd el és majd egyedül megeszed. EZ A TE PÉNZED ARRA KÖLTÖD AMIRE AKAROD

2010. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
10%
örülj amig van aki főz neked,van akinek nem főz senki.
2010. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

anya szerint a melegszenyo luxus kaja,ha mindenki azt enne az már sokba kerülne ugyh mindenki jol is lakjon tőle.

De akármit veszek ez van. Ha rendes kaja,ha édesség megeszik előlem

2010. okt. 11. 18:56
 6/38 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarlak megbántani, de valószínűleg a zsebpénzt nem kajára kapod, mert az otthon is van. 500 Ft-ból pedig nem lehet túl sok kaját venni.

Inkább vegyél rajta egyszer - egyszer a suliban csokit, rágót, kólát, fagyit, jégkrémet, újságot.

A megoldás az lenne, ha elmondanád anyukádnak, hogy anya, mi lenne ha ezt és ezt főznél, mert én azt és amazt nem szeretem.


Mindemellett persze nem szép dolog, hogy megeszik azt, amit te veszel, de hát közös kasszán vagytok, a családé, mindenkié.

2010. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ami az enyém az senkié,főleg nem egyes rokonoké akik a máséra aszociálnak,elkell zármni én amig otthon laktam szekrényemre is lakatokat tettem,kettő máshol vettem kaját,vagy eldugtam...pénzt is dugni kelett.
2010. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Elméletileg azért kapom hazt vegyek belőle amit akarok. Én kaját szoktam,mert imádom a hasamat :)

Szeretek esténként még csak ugy enni vmit. Yoghurtot,vagy sütit,vagy csak tejet inni kakaós kekszel :)de hiába veszem meg magamnak mire odáug jutok h egyek elfogy

Ha meg anyának mondom h mi lenne ha ezt csinálná vagy azt,akkor azt mondja h az drága kaja,meg ha mikor mondom neki h nem e vesz vmi nassit,akkor meg van zsebpénzed vegyél abból

2010. okt. 11. 19:01
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
hát de basszus..mér rakod ki az orruk alá?? vedd meg amikor megkívánod és edd meg..a kezedböl gondolom nem veszik ki..
2010. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
adok pár dugi tippet,könyvek mögé,agyneműtartóba,párnába,plüssbe,videókazettatartóba,ruhák mögé.
2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!