Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig megenni a...

Miért kell mindig megenni a kajámat?

Figyelt kérdés
Én is meg tesóm is kapunk zsebpénzt. Heti 500Ft-ot. Én ebből általába kaját szoktam venni,mert sokszor nem kívánom azt amit anya gőz vagy nincs kedvem azt enni. De hiába veszek melegszendvicshez valót annyit h egy nap el legyek vele,1szer tudok belőle enni,mert mindenki azt eszi meg. és anya meg nekem pampog h a kaja amit főzött itt maradt. Már unom h nem vehetek semmi kaját mert megeszik előlem
2010. okt. 11. 18:50
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
sajnos nincskert,csak erkély,de az meg anya szobájából nyilik :S Párkányra meg nem merem,hátha leesik :) Ablak közé lehet tenni(dupla ablak)? De nem gáz ha konvektor ott van az ablak alatt?
2010. okt. 11. 19:30
 22/38 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad. Ha veszel ilyesmit, akkor vagy edd/idd meg rögtön, vagy tedd be a két ablak közé a szobádba.

Durva, hogy vannak ilyen szülők. Télen vagy akár nyáron is, ti sosem vesztek zöldséget/gyümölcsöt? Az ebédhez/vacsorához savanyúságot? (uborka, csalamádé, cékla?)

Kenyérre azért futja?

2010. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

Jajj szegénykém!

Az anyukád elég furán kezeli a helyzetet. Szerintem ülj le vele, és beszéld meg. Én ezt mondanám: Figyelj, anya! Az az 500Ft nem sok pénz, alig tudok belőle venni valamit. Úgy érzem mindenem megvan, így legszívesebben kajákat veszek magamnak belőle. Magamnak veszem, nem másnak, és azt a pénzt én kapom. Azért veszem meg azt a dolgot, mert megkívántam, és nagyon rossz érzés hűlt helyét találni a hűtőben! Légy szíves ne egyéek meg, és mondd meg tesómnak is, ha kell neki vegyen magának.

Szerintem ebből megérti:) Írj mit válaszol!

2010. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
de néha szokott venni zöldséget,meg csinál savanyút. De ritkán.
2010. okt. 11. 19:38
 25/38 A kérdező kommentje:

mondtam én már neki szépen is idegesen is :S de semmi nem használ

még én vagyok a hülye h nem költöm normális dolgokra mint mások

2010. okt. 11. 19:40
 26/38 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megleckéztetném a családot... megőrizném egy-két dolognak a csomagolását, és valami undorító vagy romlott dolgot csomagolnék vissza bele, és azt tenném a hűtőbe... hogy mikor kinyitják undorodjanak tőle... és elmenjen a kedvük a lopástól. :D


De viccet félretéve... vehetnél egy kisebb széfdobozt. Amibe belefér egy félliteres karamellás tej, 1-2 joghurt vagy túrórudi meg párizsi... lesz hozzá kulcsod... és ezt így szépen beteszed a hűtőbe. Amikor pedig enni akarsz valamit, akkor mindent benne találsz, mert a kulcs nálad van. Nem tudom mennyi lehet egy ilyen doboz... mondjuk 2-3 ezer forint... az kb 1 heti zsebpénzed.

2010. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
Miket szokott főzni anyukád? Kőlevest?
2010. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Itt semmilyen megélhetési probléma nincs, ez valójában a tisztelet teljes hiánya. Mivel még "csak" gyerek vagy a szemükben, nem veszik komolyan a zsebpénzedet sem, azt meg senki se hiszi el, hogy ne lenne egy-egy kiegészítő ételre pénz, hiszen nem gondolom, hogy a szüleid is csak vajas kenyéren meg főtt ételen élnének kizárólag. Csak esznek zöldséget, sajtot, joghurtot, savanyúságot is.
2010. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

hát paprikás krumpli,főzelékek,meg minden féle kaját szokott csinálni. De van ugy h nem kívánom és akkor inkább veszek magamnak vmi mást ami ennék egéász nap,de általába csak egyszer tudok enni belőle.

Nem,ők is szoktan venni ilyen dolgokat h sajt,meg zöldségek. De mikor én magamnak külön veszek mert anya nem evsz,akkor ha szólok h miért ették meg,akkor irigy vagyok,meg normális dolgokra kéne költenem a zsebpénzemet ha már kapok,meg volt h azt mondták h hiszen ettem a multkor én is abból amit vettek a boltba

2010. okt. 11. 19:56
 30/38 anonim ***** válasza:

Ebből látszik hogy jó dolgokat veszel,és anyád nem áll a változatosság és az ízek magaslatán.

Csak annyit vegyél,amit hazaérve megeszel,vagy estig a szobádban is eláll.Egy családban nevetséges lenne dugdosni a kaját.Számzáras ételtartót nem árulnak.

2010. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!