Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hatott rád a szüleid...

Hogyan hatott rád a szüleid válása?

Figyelt kérdés

Az én szüleim 6 éves koromban váltak el. Apámmal még úgy 12-13 éves koromig találkoztunk, de azóta teljesen megszakad a kapcsolat, csak annyit tudok róla, hogy él, nincs családja és alkesz (ez volt a válás fő oka is). Anyummal nőttem fel.

Rám a válás és az apa hiánya elég rosszul hatott. Egy önállótlan, férfiatlan felnőtt lettem, mentális problémákkal, amik diagnosztizálva nincsenek, mert nem merek orvoshoz menni. Szent meggyőződésem, hogy akkor, 6 évesen ment tönkre az életem. Addig nagy terveim voltak az élettel (már amennyire egy gyereknek vannak nagy tervei), onnantól semmi sem érdekelt soha, bezárkóztam. Csak nagyon kevés barátom volt világ életemben, mostanára már egy sincs. Párkapcsolat terén is csak néhány lánynál értem oda, de egyik sem tartott néhány hónapnál tovább.


30F


Ha van kedvetek írjátok le, hogy rátok milyen hatással volt a szüleitek válása.


2023. jún. 4. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szent meggyőződésem, hogy akkor, 6 évesen ment tönkre az életem."


Az én szüleim nem váltak el. Anyám kitartott végig az alkoholista, naplopó apám mellett a mi kárunkra. Szar életünk volt? Szar. És? Számít? Nem.


Szent meggyőződésem, hogy FELNŐTT EMBER a saját életéért felel és 30 évesen nem ott kell tartani fejben, hogy 6 évesen tönkrement az életed és azóta minden szar.

2023. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!