Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután a szüleid elhunytak és...

Miután a szüleid elhunytak és rendezgetni kellett a holmijaikat, nem vártad titokban, hogy esetleg majd felbukkan egy személyes üzenet amit csak neked vagy nektek írtak?

Figyelt kérdés
Én még így sok-sok év után is belelapozok néha könyvekbe, vagy beletúrok dobozokba, hogy hátha ott rejtőzik valami ilyesmi. Nem volt alkalmunk elköszönni és nagyon fáj.
2023. márc. 26. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
De igen. Találtam is egy feljegyzést. Kár volt elolvasni. Nagyon kiábrándító volt.
2023. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Baleset volt? Mert gondolom ők sem ksézültek akkor erre.
2023. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Nem tudom, miért hittem ezt, de nagyon vártam, hogy találjak egy utolsó levelet, ilyen kis útmutatót, hogy hogyan kell nélküle élni.
2023. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem örülnék neki, hiszen nem tudnám megbeszélni vele. Ki tudja, mire gondolt évekkel korábban, amikor a levelet írta.
2023. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vártam volna?


Bár azt leírhatta volna, miért kellett éveken át a szemembe hazudni és rálegyinteni a betegségére, ahelyett, hogy őszintén megmondta volna, kicsim, ezzel a kórral max. 4-5 évem van hátra.


Nem, semmi ilyesmit nem mondott, még akkor sem, amikor kórházba vitték ,ahonnan már nem jött ki, én meg minden nap vártam, hogy mire hazamegyek a suliból, ő is otthon lesz - erre: kislányom, anya meghalt az éjszaka.


Csodálatos arcul csapás volt, és 20 éve nem bocsátottam meg nekik, hogy titkolóztak és fel sem készülhettem, hogy meghal.

2023. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Életükben sem írtak, nem hogy haláluk utánra..


Max adósság miatti felszólító levelet találnék..

2023. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

első karácsony nagyapa nélkül, nagycsaládilag (felesége, lányai és családjuk, ez utóbbiak részben fél füllel a társasjáték mellől) nézegettük át a papírjait, holmiját, egyrészt mert tudtuk hogy néhány dolgot meg kell tudni keresni, mert kéri a hagyatéki jogász vagy micsoda, másrészt mert jó volt megint látni, milyen ember volt, mi mindent csinált, megtaláltuk például az általános iskolás bizonyítványát, nagyon szórakoztató volt :D (nem volt egy kimagasló tanuló :)

az hogy valaki várt-e valami síron túli üzenetet, nem tudom, bár ha valaki várt ilyet, az nem ismerte túl jól szegény öreget. amit kellett, azt életében elmondta nekünk, egyetlen borítékot találtunk, amiről nem tudtunk életében, a pénzt a temetésére, meg egy lapot mellette a kéréseivel, hogy hogyan temessük (valamivel korábban elmondta nagyanyámnak is, valószínűleg inkább ilyen backup plannek szánta, ha esetleg ő is meghalna és nem tudná átadni a végakaratot)

2023. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vártam hogy találok búcsúlevelet, de nem hagyott. A rendőrség mondta adjam át ha találok, de nem találtam. Ez fájt, fáj. Tudni akartam volna, mire gondolt.

Anyukám régen meghalt sajnos.

2023. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Életükben elmondták a véleményüket és elköszöntek... vagy is eldobtak...
2023. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!