Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már notórius...

Kinek volt már notórius hazudozóval dolga?

Figyelt kérdés

Aki, mikor lebukott,hogy hazudott/füllentett,még neki állt feljebb?

Akit hiába szembesítenek a dolgaival /szerintem valóban tudja magáról mit csinál/, de mégis folytatja tovább ugyanazt?

Mind eközben ő azt állítja magáról, hogy nála jobb nincs, ő a jó...


Kíváncsian várom a tapasztalatokat.


2010. okt. 11. 09:24
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
A kérdést inkább megfordítanám: kinek nem volt még hazudós emberrel dolga? :)
2010. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a volt osztálytársam notórius hazudozó volt és még Leszbi is szóval örülök hogy nem látom többé.


Olyan dolgokat talált ki ami egy filmbe illő volt.


Egyszer azt mesélte hogy nindzsák törtek rá éjszaka és az apja mentettem meg a családját úgy hogy benzint locsolt a padlóra(közben évekkel ezelőtt elhagyta őket az alkoholista anyjuk véget).


Fél évet volt nálunk és azt hazudta hogy az anyja íratta ki az iskolából mert kell a pénz hitel törlesztésre, közben bukás ált mindenből és olyan házuk volt és a nevelő apja 4-500ezret kereset havonta... És azt hazudta 40ezerből 4-en élnek

2015. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!