Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már notórius...

Kinek volt már notórius hazudozóval dolga?

Figyelt kérdés

Aki, mikor lebukott,hogy hazudott/füllentett,még neki állt feljebb?

Akit hiába szembesítenek a dolgaival /szerintem valóban tudja magáról mit csinál/, de mégis folytatja tovább ugyanazt?

Mind eközben ő azt állítja magáról, hogy nála jobb nincs, ő a jó...


Kíváncsian várom a tapasztalatokat.


2010. okt. 11. 09:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Akkor már értem... Nincsenek tisztában a dolgaikkal olykor vagycsak jól leplezik? :s
2010. okt. 11. 10:09
 12/52 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%
de szerintem teljesen tisztában van vele, csak annyira ebben a hazugságban él, hogy már azt is elhiszi, amit mond!
2010. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is van egy barátnőm, aki folyamatosan ezt csinálja. Bár jóban vagyunk, de nagyon zavaró tud lenni.

SOse értettem, hogy miért csinálja ezt, vagy ő tényleg azt hiszi, hogy úgy van?

2010. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
73%
kérdező: ő tulajdonképpen akkor beteg, nem biztos, hogy tehet róla. (mármint a hazudozásról) de az is lehet, hogy a betegség egy jó ürügy neki arra, hogy bocsássanak meg neki és kihasználja ezt a lehetőséget... neked kell rájönnöd, hogy mi lehet a valódi ok.
2010. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
mindenesetre nehéz lehet, miközben az ember igazságérzete erős. legalábbis én így vagyok, nem bírom elviselni a hazugságot magam körül. úgy érzem, ha valami igazságtalanul történik, ott rendet kell tennem. sajnos ez nem mindig sikerül. vagy magamba fojtom és majd megőrülök. emellett én ha kellene is, egyszerűen nem bírok hazudni.
2010. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
85%
Pszichés probléma, de sosem nekik okoz gondot, hanem a környezetüknek. Ezért nincs az ilyenek életében semmi szoros kötődés, mert előbb-utóbb (sajnos inkább utóbb) mindenki rájön, hogy milyenek. Legszebb az egészben, hogy simán elhiszik maguknak, hogy joguk van így viselkedni, ebből adódik az azonnali agresszivitásuk, mikor valaki a szemükbe mondja az igazságot. Illetve csak a jogaikkal vannak tisztában. Idős korukra teljesen meg szoktak zavarodni.
2010. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

Bazzeg ha skizofrén akkor nem hazudik hanem ő teljesen 100-asan azt hiszi h az igaz amit mond. Őszinte, és jó hogy fel van háborodva, hogyha megpróbálod meggyőzni. Ez egy beteg ember, kezelni kell!!!


Egyébként pedig egy skizofrénnal SOHA ne állj le vitázni. Hagyd rá a hülyeségeit, mert csak elveszted a bizalmát. Az igazán fontos dolgokban ne engedj (de abban se szabad vitatkozni hanem rá kell vezetni vagy hagyni hadd tanuljon a saját kárán), a többit meg hagyd rá, úgyse győzöd meg soha!!! Te mit tennél, ha valami, amiben totál biztos vagy elkezdenének győzködni róla h nem igaz? Agresszívan tagadnál... hát ő ezekben biztos h úgy van ahogy ő mondja!

2010. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Ő csak bebeszéli magának,hogy az!Nem olyan skizo,aki üvölt és zárt osztályon van!! Kívülálló meg nem mondaná,csak egy doki. Évek óta kezelik úgy,hogy teletömik gyógyszerrel,aminek következtében mindig el van nyomva.Ez egy hosszú történet.

Az,hogy hazudik, nos, a családja is ilyen, amit lát ugye...

De most nem rólam van szó,hanem kinek volt már hasonló esete.

2010. okt. 11. 13:52
 20/52 anonim ***** válasza:
Ha ez a sok notórius hazudozó akikkel az ember napi szinten összefut mind skizofrén lenne, akkor többen lennének zárt osztályon, mint szabadon. A pszichopatia sokkal megfelelőbb lenne, ha már osztályozzuk is a problémát.
2010. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!