Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már notórius...

Kinek volt már notórius hazudozóval dolga?

Figyelt kérdés

Aki, mikor lebukott,hogy hazudott/füllentett,még neki állt feljebb?

Akit hiába szembesítenek a dolgaival /szerintem valóban tudja magáról mit csinál/, de mégis folytatja tovább ugyanazt?

Mind eközben ő azt állítja magáról, hogy nála jobb nincs, ő a jó...


Kíváncsian várom a tapasztalatokat.


2010. okt. 11. 09:24
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
61%
én is találkoztam már egy-kettővel...
2010. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
61%

nekem.



hazudtam.

2010. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Mesélj kicsit bővebben.
2010. okt. 11. 09:30
 4/52 anonim ***** válasza:
Nekem. A volt párom is ilyen volt, és volt egy lány a baráti társaságomban. Idővel mindkettő bukta a kapcsolatait.
2010. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%
A keresztanyám pont ilyen, az még neked azt is bemagyarázza, hogy a tej fekete és nem fehér, és te hiába mondod,meg mutatod neki, hogy az fehér, neki fog feljebb állni, és hogy ne hazudj, mert az nem úgy van, meg ő sosem hazudik, ő felnevelt 3 gyereket, meg kiiskoláztatott (ja a nagyanyám meg nagyapám nevelte őket, meg adott nekik mindent meg, és nem ő)
2010. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
86%
volt. ne kezd vele, nem fog megjavulni. nekem még társult hozzá az én naivságom is, így újra és újra hittem neki, de hiába
2010. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Én már csak múlt időben beszélek róla, hála az égnek. Mindig jót nevettem rajta. Nekem kijutott a legrosszabból! Ennek fejében még skizo is volt, na ehhez mit szóltok :S
2010. okt. 11. 09:41
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
a francba most lebuktam :/
2010. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Az én keresztanyám is skizo!!!Papírja van róla!
2010. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%

Szintén volt már szerencsém hozzá. Egy kolleganőm volt. Hazudott a végzettségéről, hazudott magának egy jól menő ügyvéd pasit, és még nagyon nagyon sok mindent. Mikor lebuktattuk a pasit illetően, nyikkanni nem tudott, csak zavartan vigyorgott, és másnap ugyanúgy folytatta tovább a történeteit. Érdekes módon mindig olyan dolgok történtek velük, amiket mi meséltünk. Pl. ha én elmentem a párommal gyógyfürdőbe, tuti, hogy pár héten belül ők is voltak. Ha másik kolleganőnk mondjuk bálban volt a párjával, hamarosan ők is voltak. Felhívtuk a pasit, kiderült, hogy valamikor évekkel ezelőtt dolgoztak együtt néhány hónapot, de azóta a kapcsolatot sem tartják.


Amikor kiderült, hogy hamis a végzettséget igazoló papírja, ki lett rúgva, és persze még akkor is neki állt feljebb.


Borzasztó az ilyen. Tudnék még róla mesélni, de nem szívesen idézem fel, mert nagyon sokszor próbált nekem is betenni. Egyszerre kezdtünk az adott munkahelyen, és pár hónap alatt én a felettese lettem. Na ez se tetszett neki, és mindenkinén engem próbált bemószerolni, hogy én csak azért lettem csop.vez. mert a főnökasszony kiskedvence vagyok...


Idióta egy liba volt. Örülök, hogy már megszabadultam tőle!

2010. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!