Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már notórius...

Kinek volt már notórius hazudozóval dolga?

Figyelt kérdés

Aki, mikor lebukott,hogy hazudott/füllentett,még neki állt feljebb?

Akit hiába szembesítenek a dolgaival /szerintem valóban tudja magáról mit csinál/, de mégis folytatja tovább ugyanazt?

Mind eközben ő azt állítja magáról, hogy nála jobb nincs, ő a jó...


Kíváncsian várom a tapasztalatokat.


2010. okt. 11. 09:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
És ha kérdése lenne, kérdezzen :)
2010. okt. 11. 14:55
 32/52 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársnőm volt ilyen. Egy idő után már semmit nem hittünk el neki.
2010. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
De komolyan, mire jó ez?
2010. okt. 11. 19:08
 34/52 anonim ***** válasza:
Szia:)Na, megírom,nem lesz hosszú. Elolvasta, igazat adott, és közölte, hogy akkor valószínű a legtöbb pasi ilyen. Hát én meg ezt nem értem bennünk nőkben. Csodálkozunk, ha hülyének néznek minket, holott csak fel kéne fogni: a pasi valójában olyan, ahogyan "bemelegedve" viselkedik. Mikor már nincs miért színészkednie. Ha rendes, akkor hosszú távon is az, ha nem, akkor meg minek?
2010. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Szia:)Na, megírom,nem lesz hosszú. Elolvasta, igazat adott, és közölte, hogy akkor valószínű a legtöbb pasi ilyen. Hát én meg ezt nem értem bennünk nőkben. Csodálkozunk, ha hülyének néznek minket, holott csak fel kéne fogni: a pasi valójában olyan, ahogyan "bemelegedve" viselkedik. Mikor már nincs miért színészkednie. Ha rendes, akkor hosszú távon is az, ha nem, akkor meg minek?


Szia :) Egyetértek veled,de a barátnőddel nem.Gondolom az ő barátja nem skizo. Vannak rendes pasik,igaz ritkán vannak,csak valahol elbújva.Vagy foglalt,vagy meleg, szokták mondani:)

2010. okt. 12. 10:32
 36/52 A kérdező kommentje:
oops nem töröltem :)
2010. okt. 12. 10:33
 37/52 anonim ***** válasza:
Ő még kb. ott tart: érzi, hogy nem jó, de nem akarja elhinni. Pedig elég durva dolgok történtek már vele is. De a maga életéről mindenki maga dönt, csak sajnálom, mert jó fej csaj, csak naiv. Majd az idő eldönti, hogyan tovább.
2010. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Így van, majd az idő eldönti.
2010. okt. 12. 10:52
 39/52 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen pasim, igaz, meg tizenevesek voltunk.Na, az aztan mindenfeleket eloadott, hogy benne van a maffiaban, drogozik, meg ilyen-olyan csajai voltak, stb.Eleinte elhittem, de aztan sajat magat buktatta le, mikor elfelejtette, mit hazudott, es mashogy adta elo a dolgokat.Igazabol a vegen mar szorakoztato is volt, es kesobb, mikor szakitottunk, masok is mondtak, hogy folyton hazudik.
2010. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Ismerős a szitu :)
2010. okt. 13. 13:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!