Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már notórius...

Kinek volt már notórius hazudozóval dolga?

Figyelt kérdés

Aki, mikor lebukott,hogy hazudott/füllentett,még neki állt feljebb?

Akit hiába szembesítenek a dolgaival /szerintem valóban tudja magáról mit csinál/, de mégis folytatja tovább ugyanazt?

Mind eközben ő azt állítja magáról, hogy nála jobb nincs, ő a jó...


Kíváncsian várom a tapasztalatokat.


2010. okt. 11. 09:24
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem pont ilyen. Mikor nem kapta meg amit akart (főként anyagi értelemben), elhíresztelte hogy megverem őt. De lebukott mert volt egy három hetes időszak, amikor nem voltam otthon és szerinte én akkor is minden nap megvertem. Akinek meg mondta, az tudta, hogy otthon sem vagyok.

Most persze válok tőle, de ez is egy rémálom.

2010. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Nem Ferinek hivjak veletlen?:-)
2010. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Nem :)
2010. okt. 13. 13:51
 44/52 A kérdező kommentje:

13:14

Jól tetted,hogy elváltál tőle.

2010. okt. 13. 13:54
 45/52 anonim ***** válasza:
Volt bizony.
2010. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

14:17

Kicsit bővebben elmondanád?

2010. okt. 13. 14:28
 47/52 anonim ***** válasza:

Nekem kettő is volt az életemben. Az első még ifjúkori szerelem volt, néha néha beszélünk még mostanában is, de annyira idegesít, mert piti dolgokban is hazudik. Sarokba szorítom, szembesítem, akkor eltűnik néhány hónapra, majd újult erővel, mintha mi sem történt volna újból "támad". Csakhogy én nem felejtek.

A második egy hosszan tartó kapcsolat volt, túlságosan belemásztam, mire rájöttem, szintén hazudozóval hozott össze a sors. Voltak piti hazugságok, nagyobbacskák, meg eget verő nagy hazugságok is. A legszomorúbb, vagy legsz*rabb az egészben az, hogy ő teljesen hitte amit mondott, és nem is fogta fel, hogy hazudik. Ha szembesítettem egy hazugsággal, simán nekiállt egy újabb hazugsággal leplezni. Csak egy példa. Bankszámlakivonat érkezik, látom egy adott napon tőlünk kb 300 km-re tankolt. Kérdezem tőle, hogy merre jártál ott? (ahol egyébként semmi keresnivalója nem volt) Ő?! Ő nem tankolt. De itt a bizonyíték az egyenlegeden látszódik. Jaaaaaa, a munkahelyéről mentek értekezletre, és az ő kocsijával mentek. Két nap múlva, amikor ő már régen elfelejtette ezt, lazán ledobta a fizetési papírját az asztalra. Mit ad isten? Azon a bizonyos napon szabadságon volt..Jó mi?

2010. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Hmm.. vajon mit csinálhatott 300 km-rel arrébb :S
2010. okt. 13. 14:48
 49/52 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem, itt a gyk-n mindenkinek volt mar dolga notorius hazudozokkal:-)
2010. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Volt, az exem.


Hazudott mindenkinek akit csak ismert. Olyan történetek talált ki, hogy neki ennyi meg annyi csaj megvolt.

Mutatott egy buliról képeket (akkor még nem voltunk együtt), és mondta hogy az Xy nevű csaj is ott volt a bulin, akivel lefeküdt. Persze egyik képen sem volt a lány, sőt a bulira se ment el.


Hetekig hazudta, hogy dolgozik, miközben rég kirúgták a munkahelyéről.

2010. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!