Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már notórius...

Kinek volt már notórius hazudozóval dolga?

Figyelt kérdés

Aki, mikor lebukott,hogy hazudott/füllentett,még neki állt feljebb?

Akit hiába szembesítenek a dolgaival /szerintem valóban tudja magáról mit csinál/, de mégis folytatja tovább ugyanazt?

Mind eközben ő azt állítja magáról, hogy nála jobb nincs, ő a jó...


Kíváncsian várom a tapasztalatokat.


2010. okt. 11. 09:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
82%

Ja, meg győzzél meg egy skizofrént arról, hogy őt kezelni kell! Még kivizsgálásra sem kényszerítheted, nem, hogy kezelésre! Betegségtudata meg ugye nincs! Nos, hogyan tovább? (ugye én is tudok csupa felkiáltójellel írni:))

Tehát, megoldás?

2010. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Neked meg annyit, hogy remélem nem napi szintű kapcsolatban vagy kénytelen "megőrülni" egy ilyen ember mellett.
2010. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Már leírtam,hogy már rég nem vagyok vele :) Még 1 kedves emebr nem akadt a horgomra. Elegem volt,mindig az ő bajával kellett foglalkozni,én is vagyok... Másik,meg ő igen is tudta,hogy kezelésre szorul,és hogy anélkül nem fog neki menni. De ott csak beszélgetnek vele, másnap szünet,ugyanott van..kezdődik elölről, örök körforgás.

2010. okt. 11. 14:21
 24/52 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs, tényleg írtad. Akkor meg is nyugszom gyorsan. Engem ez a téma rettentően fel tud bosszantani, bár már hálistennek nálam is múlt idő. De még mindig olyan indulataim támadnak, hogy ihaj. :)
2010. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Oszt mitől? :)
2010. okt. 11. 14:40
 26/52 anonim ***** válasza:

Az ilyen birka, önmagukat sajnáltató, össze-vissza hazudozó selejtektők, mint akiről kérdeztél. :D

'Oszt' 'aszittem' vele élsz. XD

2010. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Éltem, és csak akkor derült ki, előtte nem :)

Neked, tapasztalatok?

2010. okt. 11. 14:44
 28/52 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy előtte nem, azért hazudozók.:) Ezért sem nevezem én ezt betegségnek, mert akkor nem tudnák másnak játszani magukat előtte sem. Nekem is volt ilyen, de most éppen a barátnőm nyüglődik egy dettó ilyennel, szépen roppan is össze, de csak osztogatja az esélyeket. Este megmutatom neki a kérdésedet. :D
2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
feltélen írd meg mit szólt hozzá :D
2010. okt. 11. 14:50
 30/52 anonim ***** válasza:
Úgy lesz! :)
2010. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!