Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Visszasírjátok a...

Szülők! Visszasírjátok a "babakort"? Könnyebb volt? Becserélnétek a "kamaszéveket" ismét babakorra?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akiknek 15 évesnél nagyobb csemetéi vannak, előre is köszönöm.
2010. okt. 9. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úgy olvasom neked probléma a kamasz gyereked.Akkor állj hozzá úgy, mint ahogy egy kamaszhoz kell és nem egy kisgyerekhez.Szerintem te még mindig kisgyerekként gondolsz rá,ami szerintem nem helyes.El kell fogadni hogy telnek az évek.Ha nem megy egyedül kérj segítséget esetleg pszichológustól.Vagy olvass el egy két könyvet a témáról már az is sokat segíthet.
2010. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a fő probléma/problémák?
2010. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Amikor élt anyukám sokat mondogatta, hogy bárcsak újra kisbaba lennék, hát szörnyen esett...

21/L

2010. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

hát én nem sírom vissza:)

van egy 16éves lányom akiért döglenek a pasik, és egy 4hós kisfiam:)

34/N

2010. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom még "csak"12 éves,de jó barátnők vagyunk,úgyhogy nem sírom vissza a "babakort"
2010. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

JAJ! Dehogy sírom vissza!!

Igazából nem szeretem terhesnek lenni,és nem szeretem azt,hogy nem tudtam mit kezdeni egy kisbabával..Az évek alatt a lányommal és a fiammal együtt tanultam én is(ikrek) MA 17 évesek,és elvannak..Én nagyon örülök annak,hogy már régen nem kicsik...

2010. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én visszasírom! Nem könnyebb, hanem boldogabb volt.

De a kamaszéveket sem bánom. Csak utána elmennek és biztos, hogy nincs utána még egy babakor. Valószínű szülnöm kellett volna még egy gyereket.

2010. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igazából nálunk nincs ebből gond, minden korszaknak megvannak a maga szépségei, csak egy csomó helyen olvasom, hogy amíg a baba pici, addig milyen szép és édes és cuki, a kamaszokat meg sok szülő legszívesebben kihajítaná. :( És ez olyan szomorúvá tesz. :(

De köszönöm szépen a válaszokat :)

2010. okt. 17. 16:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!