Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Visszasírjátok a...

Szülők! Visszasírjátok a "babakort"? Könnyebb volt? Becserélnétek a "kamaszéveket" ismét babakorra?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akiknek 15 évesnél nagyobb csemetéi vannak, előre is köszönöm.
2010. okt. 9. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem 18 éves fiam van..Én nem sírom vissza,mert most sincs semmi gondom vele..Már teljesen önállóan él,nem kell pátyolgatnom,éli a világát..Igaz még itthon van,de sok vizet nem kavar ahogy mondják..Kicsinek sem volt gondom vele,de mégiscsak hozzá kellett igazítanom a programokat..Így én is élvezem az életet és ő is..
2010. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
NEm. Kövezzetek meg, de én nem szerettem terhes lenni, nem szerettem otthon lenni gyesen, egy helyben toporogni amit ugye a gyereknevelés igényel. Imádom a gyerekemet de így kamaszon sokkal jobb. Mindent megbeszélünk, megbízható felelősségteljesen fiam van.
2010. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor a fiam kamasz volt sokszor vissza sírtam amikor 1-2 éves volt.. Teljesen megedzett a fiam:-)) 19 éves koráig volt ez a beütése, aztán ma már 25 éves és semmi gond nincs vele, 2 hét múlva jegyzi el a barátnőjét:-)) Te is túl fogod élni ezt a kort:-) Nekem néha már hiányzik is!:-) 45N
2010. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosak voltak, De nem cserélném vissza őket :)

Az a legnagyobb tragédia, amelyik szülőnek örökre csecsemő marad a gyereke. Viszont még egy kicsit bevállalnék.

20L - 23F - 45N

2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár mostanában elég sok a nézet eltérés a gyerekeim és köztem(17, 15 évesek)nem cserélném vissza az éveket.
2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okoz és nem okozott soha problémát ha hozzá kell igazítanom az életemet, bár megvan az előnye az önálló, felnőttebb gyerekeknek is, de a babakornak is. Soha nem azt nézem/néztem, hogy hogyan könnyebb az életem, meg hogyan kell kevesebbet foglalkoznom a gyerekemmel, minden korban egyformán megtalálom a szépségét a gyermeknevelésnek és őszintén remélem az én anyukám is ugyanígy gondolja :) Nem örülnék ha azt hallanám tőle hogy amiatt jobb most neki hogy "kirepültem" és saját családom lett, mert így kevesebb velem a "dolga"...
2010. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 16 éves.Aranyosak a babák is,a tinik is.Minden kornak megvan a szépsége és a nehézsége is.Én így vagyok ezzel.Az igaz,hogy néha kicsit hiányzik az,mikor picike volt,mert akkor többet lehetett babusgatni,most már nem hiányzik neki az a "majomszeretet",úgyhogy mostanság a cicát nyúzom helyette :D
2010. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden korszaknak megvannak a pozitív élményei, mindegyiket jó megélni, ezért nem szeretnék visszafelé menni. Pont maga az út, a fejlődés, az átalakulás, a felnőtté érés az izgalmas az összes nehézségével, szépségével együtt. Csoda élmény megélni, ahogy egyre felnőttesebbek, ahogy egyre inkább megpróbálnak elszakadni, önállósodni.

Nem szeretnék babázni a közel két méteres, nagy lalki fiaim helyett, majd babázok újra, ha lesznek unokáim:)

2010. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tök jókat szórakozom a játszótéren a sok depisvagyok anyukán!Hisztizik,kiborítja stb....Csajok,lesz ez még rázósabb!mosolygok és puszilgatom még a sáros,hisztitől kibőgött szemű kislányomat(mert még hagyja)!

19-17-1.5 éves gyerekek anyukája.

2010. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Erre szokták mondani, hogy kis gyerek, kis gond, nagy gyerek, nagy gond ;)
2010. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!