Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nem ezt tette volna a...

Más nem ezt tette volna a helyemben? Vagy rosszul tettem amit tettem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy véget ért a kapcsolatunk az exemmel. Mikor még együtt voltunk, apukám vett neki egy telefont + egy előfizetéses kártyát.

Szakításkor azt mondta, még ne mondjuk fel a szerződést, mert mindenki ezt a számát ismeri, meg amúgy sem járt még le a 2 éves hűségnyilatkozat. Szakítás után minden hónapban megjelent, hogy elkérje a számlát, hogy befizesse.

Augusztus végén lejárt, így apu bement 3 hete a szolgáltatóhoz, és felmondta a szerződést. (Nem lett volna muszáj, hisz az exem rendesen fizette, de az új páromat zavarta a dolog, amit meg is értek, és miatta tettük meg. Hiszen az exem tudta mi fog történni, lett volna ideje új telefonszámot igényelni).

3 hete folyamatosan a nyakunkra jár az exem, hogy milyen szemetek vagyunk, stb.


Ti nem ezt tettétek volna? A hülye előfizetés miatt nem tudtunk minden kapcsolatot megszakítani.

Az exem még mindig szeret, vissza szeretne kapni. Mivel nincs oka, hogy idejöjjön (hogy elkérje a csekket), most azért jön ide, hogy balhézzon.


Szerintetek rosszul cselekedtünk, mikor apukám felmondta a szerződést? Meddig kellett volna ennek így mennie?? :(


2010. okt. 8. 14:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Tiszta a lelkiismeretem. Nem érzem, hogy szemét lennék.

Tudta, hogy fel fogjuk mondani a szerződést, (persze pontos dátumot nem mondtunk neki, mert azt mi sem tudtuk előre), és szerintem az ő dolga, ha ezt elfelejtette.


Csak azt nem értem, mit gondolt, hogy ez megy majd évekig?

Egyébként eszünkbe sem jutott, hogy a nevére át lehetne írni az előfizetést, és ő sem mondta, hogy mi lenne ha ezt tennénk.

Szerintem mi rendesek voltunk vele,szakítás majdnem 2 évig még használhatta a kártyát amit tőlünk kapott.

2010. okt. 8. 15:56
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Mire megy azzal, hogy új számot igényel? Attól még egy csomó idő míg mindenkivel tudatja az új számát, főleg ha valaki vállalkozó, ügyvéd, stb.

Átiratni kellett volna nevére.

És szerintem bunkóság volt..

2010. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez nem egy akkora problema, hogy lelkiismeretfurdalast kene erezned miatta.Az exnek kellett volna mar regen elinteznie ezt a dolgot.Nem azert, de nekem eszembe se jutna, hogy exaposom neven levo telefonnal rohangaljak...
2010. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A telefon nála maradt. Egyébként se nem vállalkozó, se nem ügyvéd. Az a "csomó" ember pedig a családja és pár barát.

A munkahelyén meg nem tart 2-3 napos papírmunkával, míg átírják a telefonszámát.

2010. okt. 8. 16:35
 25/28 anonim ***** válasza:

"Vagy rosszul tettem amit tettem?" Minek teszed fel ezt a rhadt kérdést, amikor te egyáltalán nem érzed magad hibásnak. Csak megerősítést vártál? Anyukám, ezért kér volt itt a sok jóembert gépelésre csábítani.

Amúgy meg történt ami történt, majd abbahagyja a kiabálást, tök mindegy ki a hibás.

2010. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"A telefon nála maradt. Egyébként se nem vállalkozó, se nem ügyvéd. Az a "csomó" ember pedig a családja és pár barát.

A munkahelyén meg nem tart 2-3 napos papírmunkával, míg átírják a telefonszámát."


szerintem gáz, és az is, hogy így mentegeded. honnan tudod egyáltalán azt, h csak ebből áll az egész élete, pár barát és család. régen ismerted, az 2 éve volt. azóta más a helyzet, nem tudhatod biztosan.

teljesen fölös kérdés ez, mert nem érzed magad hibásnak. ha te lettél volna hasonló helyzetben, akkor úgy hangzott volna el a kérdés, hogy SZERINTETEK NEM SZEMETEK? HOGY EZT TETTÉK VELEM?

ennyi, most már kár ezzel foglalkozni. szemét húzás volt és kész-szerintem-, és mindenkinek rosszul esne

2010. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
mármint magadat mentegeted
2010. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szerintem bunkóság volt... ha rendesen fizette, legalább szólhattatok volna neki mielőtt kikapcsoltátok...
2010. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!