Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rosszul tettem?

Tényleg rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, 3évig jártam egy fiúval, nagyon szerelmesek voltunk, terveztük a jövőt...de elgázolták és meghalt.ez másfél éve történt, 1évig nemtudtam egy fiúra sem nézni, de aztán a bátyjával kezdtünk jóba lenni, beszélgettünk sokat stb... aztán megbeszéltük a dolgokat és kezdett kialakulni köztünk vmi, kezdetben mi sem tudtuk mi ezért csak találkozgattunk...aztán 2hónapra rá csókolóztunk.és most 2hónapja járunk. a barátaink engem ribancnak tartanak amiért mind2 testvérrel jártam/járok...ti hogy gondoljátok?
2010. nov. 30. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem igazi barátok szerintem, ha ribancnak tartanak :( Az én véleményem szerint sem az. Furcsa inkább nekem, de nem rossz értelemben. Amúgy meg nem a többiek véleménye számít.
2010. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a barátaid éretlenek még. Miért lenne baj, hogy a tesójával jársz? Gratulálok, hogy túl tudtál lépni ezen a tragédián, a szüleid biztos büszkék rád, én az lennék!
2010. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy ribanc, a barátaitok pedig nem a barátaitok. Nehogy még csak egy pillanatra is megforduljon a fejetekben, hogy hallgassatok rájuk!
2010. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! csak az esik nagyon rosszul, hogy tényleg ők biztattak,hogy már találjak vkit:S

és néha tényleg nekem is furcsa, de olyan rég voltam már ilyen boldog...

2010. nov. 30. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem tiltja, senkit sem csalsz meg.
2010. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem vagy ribanc, inkább próbálsz boldog lenni. ebben semmi kivetni való sincs. az, hogy pont a bátyjával jöttél össze, a sors akarata. aki meg ellened van, nem kell vele barátkozni. egy barát elmondja a véleményét, tapintatosan, őszintén, még akkor is, ha neked rosszul esik, de nem ribancoz le. gondold meg, hogy kivel lógsz:) inkább légy a barátoddal:)
2010. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehetne kifogásolni ezt, ha az élö barátod testvérével kezdtél volna, de mivel ö már meghalt, ezért nincs ebben semmi kivetni való. Ne foglalkozz a hülye megjegyzésekkel, és örülj, hogy egymásra találtatok. Minden jót kivánok nektek.
2010. dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igyekszem nem foglalkozni velük, csak ők álltak mellettem amikor meghalt a barátom és ha ők nem lettek volna nemtudom mi lett volna velem...:Sés nem szeretném ha esetleg mégse működne a kapcsolat, vagy akármi akkor meg teljesen egyedül maradnék:S
2010. dec. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!