Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért tényleg bunkó...

Most ezért tényleg bunkó lennék? Rosszul tettem, h "felnyitottam" a szemét?

Figyelt kérdés

Húgom szeretne már pasit, és mindig engem kérdez, milyen ez meg az egy pasival. Írt is ilyen kis történeteket, ahol túlidealizálja a párkapcsolatot, és a szexet.

Én megmondtam neki, mennyire másképp van, erre besértődött, mekkora tapló vok, h el akarom venni mindentől a kedvét.

Dehát, most mi abban a rossz, csak őszintén megmondtam, h 1. alkalommal a lányok nem szoktak háromszor elmenni(inkább egyszer sem), h az együttalvás nem is annyira jó, m a kiskifli-nagykifliben az ember nem tud megfordulni, és elzsibbad az egész oldala. Hogy alváskor sokszor ébred arra, h a másik a hideg levegőt a nyakára meg a fülére fújja (brrr), és netán horkol is... :D

és, h persze mindenki úgy indul neki, h ő sosem fog vitatkozni a párjával, de kiabálós-besértődős veszedekések születnek olyan apróságokból, h merre menjünk sétálni.

meg h a szuperhelyes pasik akikről mindenki rosszat hallott, nem fognak őérte megváltozni, nem drogozni, meg nem megcsalni... és h nem szerelemből akarnak már a 3.randin p*si-k*ki-popsiszexet.

Most ezen rágódom...talán nem kellett volna így ezeket elmondanom neki, talán hagynom kellett volna, h reménykedjen egy nem valós, de szebb világban?

20/L


2011. jún. 18. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mindenkinek meg kell tapasztalni ezeket a dolgokat magától. Én nem mondtam volna el mindent max annyit, hogy na majd meglátod hogy nem minden így van ahogy...

De szerintem te is egy véglet vagy. Én imádtam a kifliben alvást. Imádtam, hogy éreztem ahogy a barátom az arcomba lehell, ahogy néha horkolászgatott, ahogy magához szorított. Nem egy hónapig, nem fél évig... több évig

Szerettem ezeket, sosem láttam a negatívat benne.

Csak egyszercsak elhagyot...


20L

2011. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amúgy mennyi idős a hugod?
2011. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
butaságnak tartom, hogy az együtt alvás nem olyan jó.. akármennyire is zsibbadok nekem nagyon jó érzés hozzábújni szorosan.. és kifejezetten szeretem, hogy rám fújja a hideg levegőt:D arra felkelni, hogy ott szuszog mellettem..:) és hidd el, van olyan fiú aki a szerelemért képes lemondani a drogokról stb
2011. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát most ahogy így leírtad, totál úgy jön le, mintha puszta rosszindulatból mondtad volna el ezeket, holott lehet, csak jót akartál neki... Úgysem fog neked hinni, amíg a saját bőrén meg nem tapasztalja, szerintem mindenki csak a saját hibájából tud tanulni, ha tud egyáltalán... :)

21L

2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

ne öld meg az álmait! egyszer valaki úgyis megfogja

fog ő is csalódni, pofára esni, elbukni... mint mindenki

legalább addig ne tegyél ilyet vele

2011. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

húgom 14 éves

nemtom, én nemtom rendesen kipihenni magam, ha a párommal alszok, csak ha em bújunk össze.

sajnos ezzel a drogos dologgal is rossz tapasztalataim vannak...egyik b.nőm járt 1 ilyen rosszfiúval,m aki "lemondott" érte a drogért. mint később kiderült, úgy intézte, h a csaj ne tudjon róla, de ha nemis annyiszor, de u.úgy drogozott tovább.

eléggé realista vok, és szeretném megóvni őt az ilyen csalódásoktól, ne járjon úgy, h 1 bunkó barom fölszedi, és az 1.-2. szex után otthagyja, aztán meg utána sose tudjon bízni senkiben. :/

2011. jún. 18. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
30évesen is utálom az illúzióromboló embereket. Tudom, hogy nem úgy van, de azért nem kell az arcomba tolni, hogy a valóság márpedig sz*r. Főleg, hogy igazából nem az, de ha így tálalják, az sz.
2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sz = az
2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

A szexkérdésben csak annyit mondok, hogy én amikor elveszítettem a szüzességem 4x mentem el. Csak halkan megjegyzem, hogy nem mindig rossz az első szex, mégha fáj is pöppet.

Az együtt alvás úgy a legjobb, ha van elég helyed. Viszont reggel jó odabújni a párodhoz és úgy ébredni, hogy ott van melletted.

Vita minden párkapcsolatban van, de a békülős szex a legjobb:D:D:D

2011. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Azzal van a baj, hogy a saját élményeidet kész tényként mondtad el neki. Minden ember, így minden párkapcsolat más. Lehet, neki jó lesz az első szex vagy szeret majd kifliben aludni és miért egy drogosba lenne pont szerelmes?


Én elsőnek rögtön a férjemet kaptam, aki nagyon figyelmes volt... :) és bár voltak a kapcsolatunk elején kisebb vitáink, sosem ilyen hülyeségeken. Kifliben meg egyikünk sem szeret aludni :) 10 éve vagyunk együtt.


Ha én beszélnék a húgoddal, azt mondanám neki, hogy ha úgy érzi, rátalált az igazira, legfontosabb, hogy legyen mindig őszinte. Természetesen ne csak a hormonjaira hallgasson, hanem használja az eszét is. És adja meg bizalmat a másiknak, mert csak akkor kapja vissza.

A többi pedig a másik félen múlik, és hogy mennyire csiszolódnak, illenek össze szokásokban, szexben, véleményben, célokban... és maradnak egyenrangúak. Na meg sok sikert, szép szerelmet kívánnék neki.

2011. jún. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!