Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért tényleg bunkó...

Most ezért tényleg bunkó lennék? Rosszul tettem, h "felnyitottam" a szemét?

Figyelt kérdés

Húgom szeretne már pasit, és mindig engem kérdez, milyen ez meg az egy pasival. Írt is ilyen kis történeteket, ahol túlidealizálja a párkapcsolatot, és a szexet.

Én megmondtam neki, mennyire másképp van, erre besértődött, mekkora tapló vok, h el akarom venni mindentől a kedvét.

Dehát, most mi abban a rossz, csak őszintén megmondtam, h 1. alkalommal a lányok nem szoktak háromszor elmenni(inkább egyszer sem), h az együttalvás nem is annyira jó, m a kiskifli-nagykifliben az ember nem tud megfordulni, és elzsibbad az egész oldala. Hogy alváskor sokszor ébred arra, h a másik a hideg levegőt a nyakára meg a fülére fújja (brrr), és netán horkol is... :D

és, h persze mindenki úgy indul neki, h ő sosem fog vitatkozni a párjával, de kiabálós-besértődős veszedekések születnek olyan apróságokból, h merre menjünk sétálni.

meg h a szuperhelyes pasik akikről mindenki rosszat hallott, nem fognak őérte megváltozni, nem drogozni, meg nem megcsalni... és h nem szerelemből akarnak már a 3.randin p*si-k*ki-popsiszexet.

Most ezen rágódom...talán nem kellett volna így ezeket elmondanom neki, talán hagynom kellett volna, h reménykedjen egy nem valós, de szebb világban?

20/L


2011. jún. 18. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14 évesen én is ilyen voltam:D Vágytam a nagy szerelemre, stb:) Amikor még azt sem tudtam, milyen a csók:):) Most 18 évesen meg azért már mögöttem van 1-2 dolog..én azt mondom jobb hogy megtudta, még ha nem is hitte el..az ember saját példájából tanul:) (A buta meg még abból se de ez más téma :D)
2011. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Inkább tőled tudja meg, mint a saját kárán, nem?
2013. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!