Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nem ezt tette volna a...

Más nem ezt tette volna a helyemben? Vagy rosszul tettem amit tettem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy véget ért a kapcsolatunk az exemmel. Mikor még együtt voltunk, apukám vett neki egy telefont + egy előfizetéses kártyát.

Szakításkor azt mondta, még ne mondjuk fel a szerződést, mert mindenki ezt a számát ismeri, meg amúgy sem járt még le a 2 éves hűségnyilatkozat. Szakítás után minden hónapban megjelent, hogy elkérje a számlát, hogy befizesse.

Augusztus végén lejárt, így apu bement 3 hete a szolgáltatóhoz, és felmondta a szerződést. (Nem lett volna muszáj, hisz az exem rendesen fizette, de az új páromat zavarta a dolog, amit meg is értek, és miatta tettük meg. Hiszen az exem tudta mi fog történni, lett volna ideje új telefonszámot igényelni).

3 hete folyamatosan a nyakunkra jár az exem, hogy milyen szemetek vagyunk, stb.


Ti nem ezt tettétek volna? A hülye előfizetés miatt nem tudtunk minden kapcsolatot megszakítani.

Az exem még mindig szeret, vissza szeretne kapni. Mivel nincs oka, hogy idejöjjön (hogy elkérje a csekket), most azért jön ide, hogy balhézzon.


Szerintetek rosszul cselekedtünk, mikor apukám felmondta a szerződést? Meddig kellett volna ennek így mennie?? :(


2010. okt. 8. 14:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
Szemetek voltatok.
2010. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"Szemetek voltatok."


Miért is? Mi azt csináltuk, amiben megállapodtunk.

2010. okt. 8. 14:50
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szakításkor beszéltétek meg. Azóta eltelt x idő. Illett volna szólni az ex-ednek, hogy Te majom holnap lemondjuk az előfizetést... Nem úgy, hogy késtek egy hónapot, aztán egyik napról a másikra felmondod. Vagy mikor az utolsó csekkért ment, akkor annyit odabökhettetek volna neki, hogy jövőhónapja már ne jöjjön, mert lemondjátok. Ez illik. Hogy legyen ideje. Logikus, ha nem figyelmeztettétek úgy érezte, maradhat így, és majd szóltok ha probléma. Érted már miért szemétség?
2010. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen fizette,nem volt gond vele,akkor szerintem is szemétség.Egy hónapban megjelenik 5percre,az senkit se zavar.
2010. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóltatok neki h te marha megszünettejük nem, felhívtátok nem egyszerűen megtettétek hátulról,a háta mögött ezért irtam amit irtam,hogy gerinctelencég és szemetek voltatok,,sajnálom a mostani párodat majd ha vele is vége apucival neki is okozzatok majd hasonló meglepetést.
2010. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Vagy igy akartál megszabadulni extől mert nagy volt a kísértés?
2010. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

A mostani páromat zavarta, hogy az ex odajár.

Sajnos nem 5 percre jött, hanem mindig próbált vmit kitalálni, miért kell maradnia..


Engem azért zavart, mert ő egy ex. (Mikor aug.ban jött júliusi csekkért, szóltunk neki, hogy az aug.i csekkért még jöhet, de utána már nem kell, mert lemondjuk. Nem szlt semmit) És nem akarok vele találkozni.

2010. okt. 8. 15:02
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gáz, nem került volna sokkal több időbbe árírni az ő nevére.

am meg a véleményt kérdeztél, h szemetek voltatok, vagy ne. ha valaki válaszol, úgy, h igen, akkor nem kéne leugatni, hiszen erre voltál kiváncsi

2010. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem ugattam le senkit, és mindenkit felfelé pontozok.

Csak megkérdeztem, hogy szerinte miért voltunk szemetek.

2010. okt. 8. 15:11
 20/28 anonim ***** válasza:

döntsd el, hogy tiszta e a lelkiismereted.

ha igen, akkor nincs min rágódnod.

Én biztos, h nem csináltam volna ezt meg senkivel, és ha mégis tuti bocsánatot kérnék tőle. de ez én vagyok.

:)

2010. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!