Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nem ezt tette volna a...

Más nem ezt tette volna a helyemben? Vagy rosszul tettem amit tettem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy véget ért a kapcsolatunk az exemmel. Mikor még együtt voltunk, apukám vett neki egy telefont + egy előfizetéses kártyát.

Szakításkor azt mondta, még ne mondjuk fel a szerződést, mert mindenki ezt a számát ismeri, meg amúgy sem járt még le a 2 éves hűségnyilatkozat. Szakítás után minden hónapban megjelent, hogy elkérje a számlát, hogy befizesse.

Augusztus végén lejárt, így apu bement 3 hete a szolgáltatóhoz, és felmondta a szerződést. (Nem lett volna muszáj, hisz az exem rendesen fizette, de az új páromat zavarta a dolog, amit meg is értek, és miatta tettük meg. Hiszen az exem tudta mi fog történni, lett volna ideje új telefonszámot igényelni).

3 hete folyamatosan a nyakunkra jár az exem, hogy milyen szemetek vagyunk, stb.


Ti nem ezt tettétek volna? A hülye előfizetés miatt nem tudtunk minden kapcsolatot megszakítani.

Az exem még mindig szeret, vissza szeretne kapni. Mivel nincs oka, hogy idejöjjön (hogy elkérje a csekket), most azért jön ide, hogy balhézzon.


Szerintetek rosszul cselekedtünk, mikor apukám felmondta a szerződést? Meddig kellett volna ennek így mennie?? :(


2010. okt. 8. 14:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
szerintem elég szemét húzás volt...én is előfizetéses vagyok, úgyhogy tudom, hogy csak pár órát kellett volna rá(exre) áldozni, és át lehetett volna írni a számot az ő nevére. szerintem gerinctelen húzás volt
2010. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Exem 25F, párom 28F, én 22L
2010. okt. 8. 14:41
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szólhatott volna neki apukád, hogy gyere lajoskám, menjünk be a szolgáltatóhoz együtt, és oldjuk meg ezt a helyzetet.
2010. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szakításkor megbeszéltük, hogy mikor lejár a hűségnyilatkozat, mi lemondjuk, ő pedig köt egy új szerződést, új számmal.

De mivel ezt nem aug. végén tettük meg, hanem szept. végén, azt hitte meggondoltuk magunkat.

2010. okt. 8. 14:43
 5/28 anonim válasza:
75%
Jól tettétek. Ha ex, akkor ex, nincs visszaút. Ha szóltatok neki, akkor lett volna ideje. De ha nem szóltatok előre, akkor szemétség.
2010. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért szerintem úgy lett volna fair,hogy szóltok az exnek,hogy figyu,lejárt a szerződés,jövő héten apu bemegy és felmondja,addigra szerezz új számot.


Na de most már mind1,kár ezen filózni. Mondd meg neki,hogy bocsi,nem lehet igyse-úgyse visszacsinálni,hagyja abba a kötekedést.

2010. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Megbeszéltünk mindent szakításkor. Most meg jön, balhézik, hogy nem erről volt szó.
2010. okt. 8. 14:45
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért illet volna neki szólni.
2010. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy aug 25.-én fog lejárni. És azt is, hogy mi felfogjuk mondani a szerződést a szolgáltatóval.
2010. okt. 8. 14:46
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exed 2 év alatt!! nem tudta elfogadni a tényeket, teljesen igaza van a párodnak, hogy véget akart ennek vetni. Ha előtte szóltatok az exnek és tudta, akkor minden teljesen rendben van. Ha nem és váratlanul érte a dolog, akkor értem a felháborodását, de akkor is meg kell értenie, hogy mindennek vége köztetek, új számot és új partnert kell keresnie.
2010. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!