Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném bemutatni...

Nem szeretném bemutatni itthon a barátomat, miért nem fogadják el? Ilyen helyzetet hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nekem van saját, külön életem, 1-2 havonta szoktam hazajárni a szüleimhez, rokonaimhoz (+itteni barátokhoz).

Már hosszabb ideje van az életemben egy férfi, de tudom, hogy ennek sok jövője nem lesz, tehát nem ő lesz a férjem, nem vele akarok családot alapítani. Elvagyunk egymással.


Anyukámnak megemlítettem, mert elég sokat utaztam az elmúlt időben, változott az életem is. Anyukám meg aggódós, jobbnak láttam tisztázni vele, hogy éppen miért nem ér el, mielőtt rám küldi a TEK-et. Ebből az lett, hogy az egész rokonságnak elmesélte, hogy "komoly barátom van"... Most pedig nyaggatnak, hogy mikor viszem már haza, mikor mutatom be nekik. Lesz egyik rokonomnak az esküvője, úgy adták át a meghívót, hogy hallják, nagy a szerelem és remélik, az esküvőre őt viszem már magammal. Vagy Pesten voltak egy napot unokatestvéreim, elmentem velük ebédelni, ott is ez volt a téma, hogy jaj a barátomat miért nem hívtam magunkkal. Anyám minden nap megkérdezi, hogy mi van XY-nal, jól van, találkoztam ma már vele?!


Közben ez nem ilyen családnak bemutatós, szülőkkel jóban lévő kapcsolat... Alapból, a barátom rosszul van minden ilyen kötelező, jópofizós eseménytől (ahogyan én is). Ráadásul idősebb pl. az anyámnál (nem ilyen halálközeli 80 éves bácsi, 45 éves csak).

Nekem már ciki minden alkalommal mondani, hogy nem, nem fogom bemutatni, nem, nem mutatom meg azt sem, hogy hol lakik és nem, nem jön el szülinapot/karácsonyt/esküvőt se ünnepelni.


2023. ápr. 4. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
97%
Csak a szeretője vagy, azért nem akarod te ezt az ember bemutatni. Eszébe sincs elválni miattad, de nem is bánod, mert csak a pénze kell.
2023. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gyakorizok mostanában annyit, de már az első bekezdés után elkapott az érzés, hogy kamu. Egyszerűen annyira rossz írási stílusa van a kérdezőnek, süt róla, hogy erőlteti az egészet, és közben azt hiszi, jól tud írni :D


Sztori: 2/5 (elég elcsépelt az alaphelyzet, de látjuk, hogy sokan még mindig ugranak rá, úgyhogy 2 csillag 1 helyett)

Hihetőség: 3/5 (talán jobban el tudtad volna adni, ha jobban értesz az íráshoz, de mindenesetre maga a szituáció többé-kevésbé reális is lehetne)

Eredetiség: 1/5 (ugye ezt nem kell kifejtenem)

Izgalmas fordulatok: 1/5 (egy sem volt :( legyél kreatívabb)


Összesítve: 2/5

Nagyon gyenge, várjuk a következőt!

2023. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!