Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném bemutatni...

Nem szeretném bemutatni itthon a barátomat, miért nem fogadják el? Ilyen helyzetet hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nekem van saját, külön életem, 1-2 havonta szoktam hazajárni a szüleimhez, rokonaimhoz (+itteni barátokhoz).

Már hosszabb ideje van az életemben egy férfi, de tudom, hogy ennek sok jövője nem lesz, tehát nem ő lesz a férjem, nem vele akarok családot alapítani. Elvagyunk egymással.


Anyukámnak megemlítettem, mert elég sokat utaztam az elmúlt időben, változott az életem is. Anyukám meg aggódós, jobbnak láttam tisztázni vele, hogy éppen miért nem ér el, mielőtt rám küldi a TEK-et. Ebből az lett, hogy az egész rokonságnak elmesélte, hogy "komoly barátom van"... Most pedig nyaggatnak, hogy mikor viszem már haza, mikor mutatom be nekik. Lesz egyik rokonomnak az esküvője, úgy adták át a meghívót, hogy hallják, nagy a szerelem és remélik, az esküvőre őt viszem már magammal. Vagy Pesten voltak egy napot unokatestvéreim, elmentem velük ebédelni, ott is ez volt a téma, hogy jaj a barátomat miért nem hívtam magunkkal. Anyám minden nap megkérdezi, hogy mi van XY-nal, jól van, találkoztam ma már vele?!


Közben ez nem ilyen családnak bemutatós, szülőkkel jóban lévő kapcsolat... Alapból, a barátom rosszul van minden ilyen kötelező, jópofizós eseménytől (ahogyan én is). Ráadásul idősebb pl. az anyámnál (nem ilyen halálközeli 80 éves bácsi, 45 éves csak).

Nekem már ciki minden alkalommal mondani, hogy nem, nem fogom bemutatni, nem, nem mutatom meg azt sem, hogy hol lakik és nem, nem jön el szülinapot/karácsonyt/esküvőt se ünnepelni.


2023. ápr. 4. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy te nem unod a troll kérdések kiírását, mi nem unjuk a troll kérdések szabotálását. És hogy mi a cél? Hátha kevesebb kamus troll lesz.
2023. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Semmit nem szabotáltok, csupán a saját időtöket raboljátok ezzel.

Nem, a kérdésem továbbra sem kamu, én sem vagyok "troll". Sajnálom, ha a ti kis életetek ennyire unalmas, eseménytelen, hogy mindent és mindenkit hazugságnak, hazugnak kell gondolni, meg gyanúsítgatni.

2023. ápr. 4. 11:42
 43/72 anonim ***** válasza:
93%

Az a probléma, Kérdező, hogy Te azt véded, hogy márpedig ez egy teljesen józan kapcsolat, de ha ilyen lendülettel tennéd ugyanezt a szüleiddel szemben is, akkor nem lenne miről beszélni.


Ebből most nem derül ki egyértelműen, hogy trollként véded a kamukérdésedet, vagy egyszerűen csak, miközben magabiztosan tervezed az életedet és éled azt carpe diem, életképtelen vagy ha a családodról van szó. A végeredmény szempontjából érdektelen, mivel jó tanácsot így sem lehet adni.

2023. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim válasza:
87%

Te nem szereted! Te a könnyebb életet szereted.

Ezt inkább tényleg jobb ha nem viszed haza mert csak magadat írod le milyen is vagy.

2023. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy anyám csak a saját elképzelését fújja.

Hogy miért nem hozom haza, miért mondom, hogy nem komoly, hát biztosan nagyon szerethet, ha ennyi mindent megtesz, mindenhová elvisz. Szeret ő is, persze, de azt is szereti, hogy egy fiatal lány van mellette, aki csinos, dekoratív és nem is buta, nem csak csendben ül 1-1 eseményen. Vagy hogy szexuális téren nyitott vagyok, nem heti két együttléttel kell beérnie, ami szigorúan sötétben, a takaró alatt történik. Ezeket meg így nem akarom az anyámmal megbeszélni, mert mint ahogy a példa mutatja, mindent mond azonnal tovább a család többi tagjának.

2023. ápr. 4. 11:54
 46/72 anonim ***** válasza:
12%

Szálljatok már le róla úristen. Semmi közötök ahhoz, hogy ő kivel és miért szexel….feltett egy kérdést és arra kéne válaszolni.


Szerintem hiba volt egyáltalán mondani, hogy van barátod. Ez egy simán eltitkolható információ, de ha már így alakult, akkor erélyesebben szólj rá anyádra, hogy hagyja abba. Másrészt közöld vele egyértelműen, hogy ezzel a kapcsolattal nem tervezel hosszú távra.

2023. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
91%

Hát mondd meg, hogy nem viszed haza a sugardaddydet és pont.

Mit kell ezen annyit cifrázni?

2023. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
94%

"Szeret ő is, persze, de azt is szereti, hogy egy fiatal lány van mellette, aki csinos, dekoratív és nem is buta, nem csak csendben ül 1-1 eseményen. Vagy hogy szexuális téren nyitott vagyok, nem heti két együttléttel kell beérnie, ami szigorúan sötétben, a takaró alatt történik."

. Jó, most már nekem is 100%-ra leesett, hogy trollkodsz? :DD Eddig azért még adtam 5%-ot arra, hogy igaz.

Bevállalósnak számítasz azzal, hogy heti kettőnél többször szexelsz, raádásul világosban. :D K*rvajó... :D

2023. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Nem, de szerinted ha lenne egy vele egykorú felesége, azzal mennyit szexelne…?
2023. ápr. 4. 12:15
 50/72 anonim ***** válasza:
94%
Jó mondjuk, hogy nem kamu (hahahaha). Tényleg miért nem mondod meg anyádnak nyíltan, hogy a csávó nem akar veled papás-mamást játszani, neki csak egy feszes sunci kell és ezért nem sajnál nagy pénzeket kifizetni?
2023. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!