Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném bemutatni...

Nem szeretném bemutatni itthon a barátomat, miért nem fogadják el? Ilyen helyzetet hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nekem van saját, külön életem, 1-2 havonta szoktam hazajárni a szüleimhez, rokonaimhoz (+itteni barátokhoz).

Már hosszabb ideje van az életemben egy férfi, de tudom, hogy ennek sok jövője nem lesz, tehát nem ő lesz a férjem, nem vele akarok családot alapítani. Elvagyunk egymással.


Anyukámnak megemlítettem, mert elég sokat utaztam az elmúlt időben, változott az életem is. Anyukám meg aggódós, jobbnak láttam tisztázni vele, hogy éppen miért nem ér el, mielőtt rám küldi a TEK-et. Ebből az lett, hogy az egész rokonságnak elmesélte, hogy "komoly barátom van"... Most pedig nyaggatnak, hogy mikor viszem már haza, mikor mutatom be nekik. Lesz egyik rokonomnak az esküvője, úgy adták át a meghívót, hogy hallják, nagy a szerelem és remélik, az esküvőre őt viszem már magammal. Vagy Pesten voltak egy napot unokatestvéreim, elmentem velük ebédelni, ott is ez volt a téma, hogy jaj a barátomat miért nem hívtam magunkkal. Anyám minden nap megkérdezi, hogy mi van XY-nal, jól van, találkoztam ma már vele?!


Közben ez nem ilyen családnak bemutatós, szülőkkel jóban lévő kapcsolat... Alapból, a barátom rosszul van minden ilyen kötelező, jópofizós eseménytől (ahogyan én is). Ráadásul idősebb pl. az anyámnál (nem ilyen halálközeli 80 éves bácsi, 45 éves csak).

Nekem már ciki minden alkalommal mondani, hogy nem, nem fogom bemutatni, nem, nem mutatom meg azt sem, hogy hol lakik és nem, nem jön el szülinapot/karácsonyt/esküvőt se ünnepelni.


2023. ápr. 4. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
93%
Kutya legyek,ha te itt nem kínálgatod magad. A sok privátozásod,és reklámozod a szexuális életedet...hát...
2023. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
34%
Maradj ezzel a férfival, közöld vele, hogy te gyereket akarsz, de neki nem muszáj melletted maradnia vagy összeköltöznie veled. Otthon pedig előadod a nagyhalált az általuk sosem látott barátodról, hogy elhagyott téged terhesen. Persze a pasinak nem kell a gyerek születése előtt és utána hat hétig lemondania rólad, csak nem fog veled élni és ezér egy lakást vesz a nevedre. Így mindketten megkapjátok, amit akartok. Ő persze le fog lécelni kb. 30 éves korod körül, mert addigra nem leszel annyira fiatal.
2023. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom nem az a családcentrikus férfi, aki boldogan töltené a hétvégét a régi gyerekszobámban"


Betű szerint ugyanezt a szöveget sütötted el az egyik múltkori kamudban. Ha ennyire nincs fantáziád, más hobbit kellene keresned, a meseírás nem megy.

2023. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem hogy barmelyik férfi belemenne ebbe a gyerekbe így.
2023. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
92%
Vótmá
2023. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
92%
Én nem birnék több évet leélni egy olyan férfi mellett akivel a jövőmet nem tudom elképzelni csak úgy van és semmi több.Ha nem szeretnéd bemutatni akkor mondd meg a rokonoknak és anyukádnak,hogy nem mutatós be és ne kérdezősködjenek,mert zavar téged.
2023. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
93%
Na ne akard ám elhitetni velünk, hogy anyuka szaladna fütyülni az igazat a pasidról a rokonságnak. Meséld el neki, hogy a pali a jelenlegi szponzorod, nem valódi kapcsolat. Aztán nézd, ahogy porzik anyci után az út, mert egy percig sem tudja magában tartani a híreket a lányáról. Szaladgál rokontól rokonig. És csacsog, mesél... :)
2023. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
68%

Anyádék valami falusi népek mi?

Ott fontos, hogy a jánynak minél előbb legyen kanja, bizonyítandó nem qurválkodik a nagyvárosban és hamarosan bekötik a fejét.

Annak rendje módja szerint, ahogy évszázadokon át, a jobbágy közösségben, ez bevett szokás volt.

2023. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 Kései Sirató ***** válasza:
47%

Nős emberről van szó, igaz?


Nincs is több kérdésem.

2023. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
81%

K.A.M.U.



Amennyi kérdés volt már erről itt... Nem Amerikában élünk, hogy ez a jelenség mindennapos legyen. ;)

2023. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!