Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném bemutatni...

Nem szeretném bemutatni itthon a barátomat, miért nem fogadják el? Ilyen helyzetet hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nekem van saját, külön életem, 1-2 havonta szoktam hazajárni a szüleimhez, rokonaimhoz (+itteni barátokhoz).

Már hosszabb ideje van az életemben egy férfi, de tudom, hogy ennek sok jövője nem lesz, tehát nem ő lesz a férjem, nem vele akarok családot alapítani. Elvagyunk egymással.


Anyukámnak megemlítettem, mert elég sokat utaztam az elmúlt időben, változott az életem is. Anyukám meg aggódós, jobbnak láttam tisztázni vele, hogy éppen miért nem ér el, mielőtt rám küldi a TEK-et. Ebből az lett, hogy az egész rokonságnak elmesélte, hogy "komoly barátom van"... Most pedig nyaggatnak, hogy mikor viszem már haza, mikor mutatom be nekik. Lesz egyik rokonomnak az esküvője, úgy adták át a meghívót, hogy hallják, nagy a szerelem és remélik, az esküvőre őt viszem már magammal. Vagy Pesten voltak egy napot unokatestvéreim, elmentem velük ebédelni, ott is ez volt a téma, hogy jaj a barátomat miért nem hívtam magunkkal. Anyám minden nap megkérdezi, hogy mi van XY-nal, jól van, találkoztam ma már vele?!


Közben ez nem ilyen családnak bemutatós, szülőkkel jóban lévő kapcsolat... Alapból, a barátom rosszul van minden ilyen kötelező, jópofizós eseménytől (ahogyan én is). Ráadásul idősebb pl. az anyámnál (nem ilyen halálközeli 80 éves bácsi, 45 éves csak).

Nekem már ciki minden alkalommal mondani, hogy nem, nem fogom bemutatni, nem, nem mutatom meg azt sem, hogy hol lakik és nem, nem jön el szülinapot/karácsonyt/esküvőt se ünnepelni.


2023. ápr. 4. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
96%
8-as, a kérdező egyetemista, abból lehet saccolni, hogy 19-23 év körül lehet.
2023. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom bemutatni, mert nem vele tervezem a jövőt! Most jó, hogy vagyunk egymásnak, de a hosszútávú céljaink eltérőek."


És ennyi!

2023. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
79%
Mert a tapasztalatok alapján a titkolózásnak oka van, mégpedig valami zűrös dolog. Egy teljesen oké párt ugyanis nincs okod titkolni.
2023. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:
Nem titkolózás az, ha úgy érzem, a magánéletem nem tartozik az egész családra. Plusz a barátom nem az a családcentrikus férfi, aki boldogan töltené a hétvégét a régi gyerekszobámban, vagy imádná, ahogy találkozik a 26. rokonnal is, akinek bemutatkozhat.
2023. ápr. 4. 10:05
 15/72 anonim ***** válasza:
83%
Megad nekem mindent "anyagilag is". Meg is vagyunk, igaz? Nem lehet, hogy nem is a pasit nem akarod bemutatni, hanem magadat? Félre ne érts, nem ítéllek el.
2023. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:

Mivel lennénk meg?

Nyilván valaki, aki olyan anyagi helyzetben van, mint a barátom, nem várja el, hogy a párja a zsebpénzéből finanszírozzon mindent. Segít, kényelmesebbé teszi az életemet. Fordított esetben, ha én keresnék többet, ugyanezt tenném.

2023. ápr. 4. 10:10
 17/72 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, nincs mit szépíteni, te otthon csinálod azt, amit más lányok az utcán. Pénzért szexelsz egy nálad kétszer idősebb pasival. Ha annyira őszinte lenne ez az egész, nem arról szólna, hogy eltart, mert lefekszel vele, nem lenne mit szégyellni rajta.
2023. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
90%
2 hetente van egy ilyen "hogy titkoljam el anyám elől, hogy luxus prosti vagyok" kérdés. És persze mindegyiknél kikéri magának a kérdező, hogy ő nem k_rva, mert ez szerelem. Uncsi már.
2023. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
92%

Eskü, 3-as, én is tudtam, hogy a gazdagidősebbpasi-egyetemista làny sztori tért vissza, egyszerűen már a stílusról felismeri az ember :D


Nem uncsi mindig ugyanazt kiírni? 😄

2023. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem kérdezed meg erről a minden életbölcsességgel megáldott, érett és tökéletes párodat?
2023. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!