Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném bemutatni...

Nem szeretném bemutatni itthon a barátomat, miért nem fogadják el? Ilyen helyzetet hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nekem van saját, külön életem, 1-2 havonta szoktam hazajárni a szüleimhez, rokonaimhoz (+itteni barátokhoz).

Már hosszabb ideje van az életemben egy férfi, de tudom, hogy ennek sok jövője nem lesz, tehát nem ő lesz a férjem, nem vele akarok családot alapítani. Elvagyunk egymással.


Anyukámnak megemlítettem, mert elég sokat utaztam az elmúlt időben, változott az életem is. Anyukám meg aggódós, jobbnak láttam tisztázni vele, hogy éppen miért nem ér el, mielőtt rám küldi a TEK-et. Ebből az lett, hogy az egész rokonságnak elmesélte, hogy "komoly barátom van"... Most pedig nyaggatnak, hogy mikor viszem már haza, mikor mutatom be nekik. Lesz egyik rokonomnak az esküvője, úgy adták át a meghívót, hogy hallják, nagy a szerelem és remélik, az esküvőre őt viszem már magammal. Vagy Pesten voltak egy napot unokatestvéreim, elmentem velük ebédelni, ott is ez volt a téma, hogy jaj a barátomat miért nem hívtam magunkkal. Anyám minden nap megkérdezi, hogy mi van XY-nal, jól van, találkoztam ma már vele?!


Közben ez nem ilyen családnak bemutatós, szülőkkel jóban lévő kapcsolat... Alapból, a barátom rosszul van minden ilyen kötelező, jópofizós eseménytől (ahogyan én is). Ráadásul idősebb pl. az anyámnál (nem ilyen halálközeli 80 éves bácsi, 45 éves csak).

Nekem már ciki minden alkalommal mondani, hogy nem, nem fogom bemutatni, nem, nem mutatom meg azt sem, hogy hol lakik és nem, nem jön el szülinapot/karácsonyt/esküvőt se ünnepelni.


2023. ápr. 4. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, de szerinted ha lenne egy vele egykorú felesége, azzal mennyit szexelne…?"

. Mi gyerek mellett jóval többet szexelünk, mint heti 2... ja, és ha tudunk, világosban.

2023. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
98%

"hogy egy fiatal lány van mellette, aki csinos, dekoratív és nem is buta"


Jaja, baromi okos vagy a kérdés alapján :D


Annyi eszed sincs, hogy ne meséld el otthon, hogy csak szexkapcsolatban vagy, annyi eszed sincs, hogy meg tudd oldani, a gyakori kérdéseken kell segítséget kérned és annyi eszed sincs, hogy tudd, egy értelmes, normális férfi megtudja, hogy egy apádkorú pasival voltál együtt, egyből inkább elszalad, mert nem ilyen nőre lesz igénye :D

2023. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, annak, ami vagy, annak van egy kialakult elnevezése a társadalomban, de ez Rád tartozik, az e TE dolgod.


Semmi értelme bemutatni egy ilyen embert a családodnak, lévén ő sem akarná.

Valamint - vélem - a családodnak is leesne, hogy miért is vagy vele pontosan.

Innentől kezdve magadat kíméled meg sok felesleges kérdéstől és megvető tekintettől.


Egyszerűen mondd azt, hogy nem ér rá találkozni a szüleiddel, mert sok a munkája, nagyon elfoglalt...


Ha valóban úgy van, ahogy mondod és tényleg nincs jövője ennek a "kapcsolatnak" akkor nem kell sokáig megvezetned a szülőket.

2023. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem biztos, hogy kamu, de az biztos, hogy ugyanaz a kérdező minden alkalommal.

Kérdező, csak van egy jó baratnőd vagy valaki, akivel ezt megbeszélheted. Kezdelek sajnálni, hogy annyira nincs senki, aki segítsen, hogy muszáj kéthetente megkérdezned vadidegenektől ugyanazt. Nagyon jól tudod már ennyi idő után, milyen valaszok lesznek: téged lesugarbaby-znek, a pasit lebácsizzák, meg irigykednek, ami neked nagyon tetszik, lehet dicsekedni, miközben előadod, hogy nem érted, meg hát lehet lenézően szidni a készsegesen aládkommentelő felháborodottakat, akikre amúgy megerősítésért valami miatt szükséged is van.

2023. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
94%

54-es, a nagyjában egyetértek veled, kivéve abban, hogy irigykedne bárki. Ha valami fiatal, 30-as komoly pasija lenne, aki pénzeli és még szeretik is egymást, arra igen, talán azt mondja az ember, hogy na, ez megfogta az Isten lábát, na de 45+-os pasival szexelni összejárni, hát szerintem ez nem az a kategória, amire bárki irgykedik, akkor sem, ha pénzt kap érte a kérdező.


De amúgy igen, én is, csak csatlakozni tudok azokhoz a kommentekhez, hogy nem értem, miért van ez a kérdés havonta kiírva, nem tudom eldönteni, hogy van valami fusztrációja a téma kapcsán a kérdezőnek, vagy mi? Mármint, miért mindig ugyanarról ír ki mamut? Nem értem.


Legalább változtatna a stíluson, az elemeken vagy bármin, de igen, még a szófordulatok is mindig ugyanazok.

2023. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
94%

Azon agyalok, hogy téged nem irigyelni kell, hanem szánni, ha igaz a mese (nem valószínű).

Van egy pasid, akit elmondásod szerint szeretsz, de már most tervezed, hogy pár év múlva ki fogod hajítani, mert neked gyerek kell, enki nem. Eleve az ember nem tervezi ezt azzal, akit szeret.

De oké, kirakod mondjuk 26-28 évesen. Honnan tudod, hogy mikor találsz majd olyant, akinek azok a tervei, mint neked? keresni fogsz már közben, nehogy két szék közt a pad alá ess? vagy csak ha őt lepattintottad már? 30 évesen lesz egy új kapcsolatod, néhány év, házasság, gyereket akarnál de lassan 40 vagy... közben meg hát, csak hiányzik a pénzes pasi, akit szerettél, csak nem akart családot.


MAjd akkor gyere vissza, hadd röhögjelek ki.

2023. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan már kérdező. A stílus és a sztori is felismerhető.
2023. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim válasza:
93%
Úgy látszik még mindig olcsóbbra jön ki a csávó mint egy k...
2023. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell, mit vergődsz ezen ennyit? Nem viszed, pont. Tessék, ilyen egyszerű.


Nyugi, a rokonság egyébként sem lenne kíváncsi a 45 éves sugar daddydre :D

2023. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
59, fél, hogy az anyja lenyúlja tőle :D
2023. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!