Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert a mostani fiuk/ferfiak...

Miert a mostani fiuk/ferfiak nem hajlandok elfogadni baratnokent egy fogyatekos lanyt/not?

Figyelt kérdés

Normalis a viselkedese minden, egyetemre jar, mindent megtehet...csak van egy fogyatekossaga. A fiuk miert nem hajlandok legalabb csak megprobalni vele egyutt lenni?


Elore is koszonom a valaszokat!


2010. okt. 6. 07:30
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

A "tikkelés" nem fogyatékosság.

Az a fogyatékos aki vak,süket,nincs lába ilyesmi.

2011. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon beszédhibás vagyok, amit a logopédus sem tudott teljesen helyrehozni.

Csúfoltak is keményen 12 éven át az osztálytársaim a hibáim miatt.

Aztán elkerültem főiskolára és jobb lett a helyzetem.

Még párom is lett idő közben.

2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
87%

Sztem ez nem vonatkozik az összesre, csak te találkoztál olyanokkal, akik ilyenek... és nem hiszem, hogy régebben kevesebb lett volna, sőt fordítva is igaz, a lányok közt is vannak ilyenek.

Mindenkinek megvan a maga zsánere, és vkinek ez nem esik bele. Ugyanúgy, ahogy te sem jönnél össze olyan sráccal, aki nem tetszik, gondolom. Ne add fel, mert biztos lesz olyan, aki nem viszonyul finnyásan, undorodva feléd, hanem meglátja benned azt, aki neki kell :).

2011. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kicsit elkanyarodok a kialakult témától, inkább gyakorlati oldalról közelíteném meg a dolgot.

Két módon találhatsz párt. Igyekszel maximálisan bekapcsolódni a közösségi életbe, barátokat szerezni, társasába járni. Együtt mentek szórakozni, lesznek ott fiúk is, és ha így jobban megismernek, meg látják a többieken is, hogy tökéletesen el tudnak fogadni, akkor nyitni fognak feléd.

A másik módja, hogy ügyesen csinálsz pár képet, (vagy megkérsz rá valakit, hogy segítsen), és párkereső oldalra felteszed magad. Leírod, mivel jár a másságod, és hogy olyan írjon, aki ezt képes elfogadni, cserébe rengeteg szeretetért.

Írj magadról sokat, hogy mi a hobbid, mit csinálsz hétvégente, mit tanulsz, mit szeretnél, ne ez legyen a fő vonala a bemutatkozásodnak, de térj ki rá.

Így tényleg csak olyanok keresik az ismeretségedet, akiknek ez nem lesz gond, de akkor te is gondolj arra, hogy ne egy szőke hercegre várj, fehér lovon, és adj esélyt annak, aki elsőre talán nem lesz szimpatikus, hátha személyes találkozás után kiderülnek az ő belső értékei is.


Ettől függetlenül viselkedj úgy, hogy te egy NŐ vagy (nem fogyatékos, meg fogyatékos nő, hanem NŐ), mivel ez az elsődleges tulajdonságod párkeresésnél, a második, hogy vágysz a szeretetre, a harmadik, hogy szeretni akarsz, és csak az ezredik a sorban, hogy tikkelsz. Legyél kedves, aranyos, ápolt, csinos, fogadd el magad, és legyél nyugodt, ha egy fiúval kell beszélned. Ha tikkelsz, vicceld el a dolgot, mindketten jobban fogjátok érezni magatok.

Ha elfogadtak, hogy te vagy az a csaj, aki ilyen, nem fognak többet ezen fennakadni a fiúk sem.

2011. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat


Több a nő mint a pasi, így a pasik tudnak válogatni

2011. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Szia!

A te problémádat nem tartom fogyatékosságnak, engem biztos nem zavarna, van is ilyen ismerősöm, van párja, rajonganak érte amúgy is sokan, szóval szerintem lehet sok mással ellensúlyozni ezt a problémát. Neked is ezt tanácsolnám, hogy ne ezt tudatosítsd magadban, ha például ismerkedős helyen vagy, hogy fúú én rosszabb vagyok itt mindenkinél, meg úgyse kellek, mert fogyatékos vagyok, hanem inkább gondolkodj így: igen, van ez a kis hibám, ami talán az emberek egy részének nem tetszik (mint ahogy valakinek pl nem tetszenek bizonyos testalkatú, vagy hajszínű, viselkedésű...stb lányok), viszont ennek ellenére tudd magadról hogy pl kedves vagy, jó humorú, segítőkész, őszinte, szép, ápolt... vagy bármi ami jó tulajdonság :)

És hidd el, sok embert talán nem is zavar ez úgy, ahogy gondolod.

És mondom, ismerek ilyen embert, akinél ez tényleg semmi hátrányt nem jelent! Csak higgy magadban és gyúrj rá az erősségeidre!

2011. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a tanacsokat es a biztatast mindenki reszerol!
2011. okt. 29. 12:06
 48/50 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jogod felróni senkinek, hogy ha nem fogadja el, akkor egy köcsög. Szíve joga mindenkinek, hogy mit fogad el és mit nem. Majd találsz olyat, akinek így is kellesz, nem kell ezen problémázni.
2011. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
És egyetértek azzal, hogy az ember ösztönszinten egészséges társat akar, aki durván fogalmazva 100-as. Bocs, ha durva, de ez az igazság. Nem véletlen, hogy a sérült emberek egymáshoz húznak. Egyébként pedig mai terminusként már nem a fogyatékost használják és nem is sérültet, hanem az akadályozottat. Tanultam erről az egyetemen.
2011. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

ismerek egy lányt, akinek az egyik lába rövidebb mint a másik. sántít, speciális cipőt hord. bomlanak utána a pasik, mert nagyon szép arca van, csinos, igényes, és iszonyat aranyos.

már 7 éve van egy szerető párja, aki mindent megtesz érte.


a helyzet nem reménytelen! :)

2011. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!