Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert a mostani fiuk/ferfiak...

Miert a mostani fiuk/ferfiak nem hajlandok elfogadni baratnokent egy fogyatekos lanyt/not?

Figyelt kérdés

Normalis a viselkedese minden, egyetemre jar, mindent megtehet...csak van egy fogyatekossaga. A fiuk miert nem hajlandok legalabb csak megprobalni vele egyutt lenni?


Elore is koszonom a valaszokat!


2010. okt. 6. 07:30
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
68%
Jártam már testi fogyatékos nővel, de sokszor kaptam magam azon, hogy szégyellem, hogy megbámulják az utcán. Ma már nem választanék sérült nőt, mert én szeretek büszke lenni a páromra minden téren(szépség terén is), és nem tudnám megint elviselni, hogy szánakozva nézzenek rá, és így rám is.
2010. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek van hibája. Találsz olyan pasit majd, akinek ezzel együtt tetszel. Én barna hajú vagyok, viszont van olyan aki a nagymellű szőkékre bukik, és most mit mondjak az ilyen pasinak, kérdezzem meg hogy én miért nem tetszem neki? minek kérdezném meg, semmi értelme...


Van akit zavar a beszédhiba, köztük engem is. Egyszerűen engem taszít az a férfi a ki pösze, raccsol, dadog... Ez van, nem tehetek róla. A tiszta hangú és kiejtésű férfiak vonzanak. Ha barát valaki, akkor nyilván nem érdekel, de mint társ, nekem ez tetszik. Ugyanakkor van ami nem számít, például nem érdekelne ha sánta az illető.


Ne izgasd magad, találkozni fogsz olyannal, akinek az esete vagy.


32/N

2010. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha a tudományos magyarázat érdekel akkor azért, mert az ember egyik fő feladata az életben a fajfenntartás, és ez alapján ösztönösen mind a nők mind a férfiak a lehető legszebb, legokosabb, számukra legvonzóbb, legegészségesebb embert választják párnak, hiszen ösztönösen attól remélik, hogy majd a lehető legszebb, legrátermettebb stb utódaik lesznek. Ez tudat alatti, szóval nem tehetnek róla, ha ennek ellenére egy egészséges ember elfogad és téged választ, azt becsüld meg, mert nagyon szép és nemes dolog tőle, hogy leküzdi az ösztöneit, de nagyobb a valószínűsége, hogy egy hasonlóan hátrányos helyzetű fiúval leszel majd boldog, hiszen saját helyzete miatt ő is már "lejjebb adott" az elvárásaiból.
2010. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fogyatékossággal élők sem most, sem régen nem voltak könnyebb helyzetben, ha párválasztásról van szó. Talán annyi a különbség, hogy most még nagyobb hangsúlyt kapott a külsőség.

Amíg régen sokkal erősebb szempont volt párválasztásnál pl a származás, a vallási, a vagyoni helyzet, az iskolázottság, az egyéb személyes, belső tulajdonságok, ma első helyen áll a többségnél a külső.

2010. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
92%

A beszédhibád nem kezelhető?


Te lefogadnál egy hozzád hasonló fogyatékos fiút?

2010. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
lefogadnál= elfogadnál
2010. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%

Nekem testi fogyatékosságom van, a srácok 90%-a észre sem veszi, és a normálisabbak elfogadják.

Ha látják rajtad,hogy te is megbarátkoztál ezzel a dologgal, nekik is könnyebb lesz!

2010. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
96%
Szia,kérdésedre nem tudom a választ,de sajnos én is végignézem a bátyám párkapcsolati sikertelenségeit.Ő negyven éves,születéskori oxigénhiány miatt idegrendszeri sérülés alakult ki nála.Ez annyit jelent,hogy néha ő is rángatja a fejét,nehezebben tanult és az arcán picit látszik,hogy nem egészséges,picit!!!Teljesen értelmes,testileg épp ember,hatalmas szívvel,csak ugye hamarabb ideges is lesz,ez nem azt jelenti,hogy agresszív.A szívem szakad meg érte,mert vagy szórakoznak vele,vagy kihasználják őt.Nem ezt érdemli.Azért reménykedek,hogy előbb utóbb neki is lesz egy rendes kedvese és családja,amire már annyira vágyik.Neked is ezt kívánom!Vasárnap emiatt haragudtam meg az egyik barátnőmre,tetszik tesómnak és finoman bepróbálkoztam,hogy mit szólna,olyan csúnyán hozta a tudtomra,hogy mit képzelek én,hogy majdnem sírva fakadtam.Persze ezt is el kell fogadnom,mert tudod jól csak a szívével lát az ember,én pedig így látom őt,mert mindenkinél jobban szeretem.És a bátyjám nem is tartozik a fogyatékos kategóriába,de így viselkednek vele,mit élhet át az,aki betegebb nála?
2010. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy filmet ajánlanék neked bíztatásként, egy Tourette-szindrómás fiúról szól (hasonló, mint neked, beszédhiba, fejrángatás...), és valós történeten alapul. Az ember sok mindent el tud érni, ha bízik magában. Sok sikert az életedhez! A videót itt tudod megnézni: www.adventvideo.hu Keresd a Mintadiák című filmet!
2010. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
77%

Jól csak a szívével át az ember... A fogyatékosság egy dolog, de kérdezem én, hogy akkor pl. miért olyan fontos a külső? Mindenki külső alapján dönt! Más kérdés, hogy mindenkinek más a szép. De soha nem hallottam még senkitől, hogy - Te, képzeld, összejöttem egy olyan ronda pasival!!!, de az sem, hogy - Csúnya ez a lány, de kívánom!


Ez offnak tűnik, de nem az: az emberek ránézésre ítélnek, a külső és a fogyatékosság a szűrő. Aki megbukik rajta, esélye sincs eljutni a köv. lépésig, amikor az ember már tényleg a szívével néz és lát. Mert az is igaz, hogy a külső nem minden.

2010. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!